Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilHonor Play 30 gümbür gümbür geliyor! Birinci ayrıntılar geldi

Honor Play 30 gümbür gümbür geliyor! Birinci ayrıntılar geldi

Honor, geçen Aralık ayında Çin’de Play 30 Plus‘ı tanıttı ve yakında Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT) tarafından onaylanan vanilya versiyonunu duyurabilir. Honor Play 30 (VNE-ANOO), 2.2GHz okta-çekirdekli işlemci, 6.51″ HD+ TFT ekran ve 4.900 mAh nominal kapasiteli bir pil dahil olmak üzere çoğu özelliği ile Çin sertifika otoritesinin web sitesinde listelendi.

Honor Play 30 gümbür gümbür geliyor!

Ulaş Utku Bozdoğan: Honor Play 30 Gümbür Gümbür Geliyor! Birinci Ayrıntılar Geldi 1

Dört RAM (4/6/8/12GB) ve üç depolama (64/128/256GB) seçeneğine sahip olan akıllı telefon, microSD kart ile 512GB’a kadar depolama genişletmeyi de destekliyor. Honor Play 30’un arka tarafında 13MP ve 5MP ünitelerden oluşan çift kamera kurulumu bulunuyor ancak selfie kamerasının çözünürlüğü bilinmiyor.

Honor Play 30, 5G ağlarını ve 10W şarjı destekliyor ve mavi, siyah, gümüş ve altın renklerde geliyor. Cihaz 8.68 mm kalınlığında ve 194 gram ağırlığında olacak. MIIT listesi Honor Play 30’un resimlerini içermiyor, bu yüzden neye benzediğini bilmiyoruz, ancak Honor’un akıllı telefonun tasarımını ve birkaç özelliği onaylayarak promosyon kampanyasını başlatması çok uzun sürmeyecektir.

Cihaz kutudan çıktığı haliyle Android 11, Magic UI 5.0 çalıştıracak. Henüz cihaz hakkında bilinenler veya görsel detayları tam olarak sızdırılmadı. Ancak çok yakın zamanda marka yeni cihazı hakkında detayları paylaşacaktır.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar