Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei FreeClip kulaklıklar 36 saat pil ömrüyle piyasada

Huawei FreeClip kulaklıklar 36 saat pil ömrüyle piyasada

Huawei, FreeClip Open-Ear Buds ismini verdiği yeni kulaklık modelini global piyasada satışa sundu. Bu eser birinci olarak İngiltere ve Avrupa Birliği’nde piyasaya sürüldü. Huawei Nova 12 serisinin lansman etkinliğinde gerçekleşen son tanıtım, FreeClip Open-Ear Buds’un markanın anavatanı Çin’de de satışa sunulduğunu işaret ediyor.

Huawei FreeClip Open-Ear Buds’un öne çıkan özellikleri şunlardır: Bu kulaklık, sanayinin sol ve sağ kulak ortasında ayrım yapmayan birinci açık kulaklık modeli olma özelliğine sahip. Tek bir kulaklık yalnızca 5.6g tartısında olup, rahat ve istikrarlı bir dinleme tecrübesi sunmaya öncelik veriyor.

FreeClip, konfor ve fonksiyonelliği bir ortada sunan Comfort Bean, Acoustic Ball ve C-bridge kısımlarından oluşuyor. Ergonomik Comfort Bean, kulağın konturlarına kusursuz ahenk sağlarken, Acoustic Ball muhtemel rahatsızlıkları ortadan kaldırıyor ve C-bridge, uyarlanabilir sensörler ve ince kantileverli bir çubukla donatılmış dokuz çekirdekli tel içeriyor.

Huawei FreeClip kulaklıklar 36 saat pil ömrüyle piyasada

Kulaklıklar, birebir anda iki aygıta bağlanabilme yeteneğine sahip olup SBC, AAC ve L2HC’yi destekliyor. Android ve iOS aygıtlarla uyumlu olan bu kulaklıklar, çeşitliliği teşvik ediyor. Ayrıyeten, çeşitli ortamlarda dayanıklılığı sağlamak için IP54 su ve toz direnci sınıflandırmasına sahip.

FreeClip, etkileyici bir 36 saatlik pil ömrüne sahip. Tek bir şarjla 8 saate kadar dayanabiliyor. Süratli şarj dayanağı de sunan kulaklık, yalnızca 10 dakikalık şarjla 3 saatlik dinleme imkanı sağlarken, tam şarj olması yalnızca 40 dakika sürüyor.

Huawei FreeClip Open-Ear Buds, yıldız siyahı ve akarsu moru olmak üzere iki renk seçeneğiyle mevcut. Fiyatı ise 1.299 yuan (yaklaşık 182 dolar) olarak belirlenmiş.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar