Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei, yeni akıllı televizyon modelini resmen tanıttı

Huawei, yeni akıllı televizyon modelini resmen tanıttı

Huawei, son periyotta teknoloji dünyasındaki başarısıyla isminden sıkça kelam ettiriyor. Son olarak, HarmonyOS 4.0 ve Mate 60 serisiyle ilgi alımlı adımlar attı. Artık ise firmanın yeni televizyon serisi olan Huawei Vision SE3 Smart TV piyasada. Bu seri üç farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkıyor: 55 inç, 65 inç ve 75 inç. Bu modellerin tümü 4K çözünürlüğe sahip ve 3840 x 2160 piksel sunuyor.

Huawei Vision SE3 Smart TV serisi, 120Hz yüksek yenileme oranıyla kesintisiz bir izleme tecrübesi sunuyor. Honghu Xunxi Liuchuan teknolojisi sayesinde art plan, ön plan, hareket yolu ve deformasyonları zeki bir formda tespit edebilir. Buna ek olarak, internet üzerinde sıkça bulunan 24 kare ve 30 kare görüntü kaynakları için daha pürüzsüz hareketli imgeler sunabilmek ismine her iki kare ortasına sırasıyla 4 ve 3 kare ekleyebilir.

Renk açısından bakıldığında, Huawei Vision Smart TV SE3 ekranı, %100 BT.709 renk gamı ve 10.7 milyar renk gösterimi destekliyor. Bu güçlü renkler, rastgele bir kopma ya da gürültü olmadan ekranda pürüzsüz bir halde gösterilebilir. Qi Guang Xuancai ekran teknolojisi de geniş renk gamı ekranının gösterim yeteneklerini daha da artırıyor.

Huawei, yeni akıllı televizyon modelini resmen tanıttı

Bu seride yer alan bir başka yenilik ise USB kablolu yapay zeka destekli kamerada. Kamera, yalnızca tak ve çalıştır özelliği ile değil, birebir vakitte 1.0TOPS süreç gücüne sahip bağımsız bir NPU ünitesi ile birlikte gelir. Bu kamera sayesinde portre izleme, uzaklık ve oturma konumu hatırlatmaları, üç boyutlu kemik eklem tanıma üzere özellikler mevcut.

Ayrıca, tek bir dokunuşla projeksiyon işlevi da bulunmaktadır. Huawei telefonunuzu, akıllı ekran uzaktan kumandadaki Huawei Paylaşım simgesine dokundurarak, telefonunuzdaki içeriği büyük ekrana anında yansıtabilirsiniz. Bunun için tıpkı Wi-Fi ağına ya da eşleştirmeye gereksinim duymazsınız.

Son olarak fiyatlandırmaya değinmek gerekirse; 55 inçlik model 2,499 yuan (350 dolar), 65 inçlik model 2,999 yuan (410 dolar) ve 75 inçlik model ise 3,999 yuan (550 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar