Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaDonanımHuawei'den Yılın Ejderhası temalı özel FreeBuds Pro 3

Huawei’den Yılın Ejderhası temalı özel FreeBuds Pro 3

Huawei, tanınan FreeBuds Pro 3 kablosuz kulaklık serisinin Koleksiyoncu Sürümünü, 2024 Ejderha Yılı’nı kutlamak için tam vaktinde piyasaya sürdü. Çin takvimine nazaran her 12 yılda bir tekrarlanan Ejderha Yılı, güç, kuvvet ve uygun baht ile ilişkilendiriliyor. Ejderhalar, birebir vakitte azim ve dönüşümün sembolleri olarak kabul ediliyor.

Huawei FreeBuds Pro 3 Ejderha Yılı Koleksiyoncu Sürümü FreeBuds Pro 3 Ejderha Yılı Koleksiyoncu Sürümü, Çin ejderhasının stilize bir tasvirini içeren Xianglong totem dizaynına sahip. Kulaklıklar, kutuyu açtığınızda ejderhanın gözünü aydınlatan bir nefes alma ışığına da sahip.

Kulaklıkları aygıta bağladığınızda özel bir Xianglong kulaklık açılır penceresi de görüntülenecek. Huawei Mate60 yahut Mate X5 serisi telefonlar, özel bir “Kayıpsız” altın etiketi bile gösterecek.

Huawei’den Yılın Ejderhası temalı özel FreeBuds Pro 3

FreeBuds Pro 3, Halbach mıknatıs dizili bir tiz hoparlörü ve 11 mm üstün manyetik bir woofer ile donatılmış harika hassas akustik çift üniteye sahip. Resmi savlara nazaran “bas 14 Hz’e kadar inebiliyor ve tiz sesler 48 kHz’e kadar çıkabiliyor.”

Kulaklıklar ayrıyeten, çözünürlük hassasiyetini 40 derece artıran ve gecikmeyi %25 azaltan yüksek çözünürlüklü mekansal model algoritmasını kullanan Uzamsal Ses 2.0 ile geliyor.

Huawei Akıllı Dinamik Gürültü Engelleme 3.0 ile donatılmış olan FreeBuds Pro 3, gerçek vakitli olarak kulağın iç ve dışındaki gürültüyü hakikat bir biçimde tespit edebilir ve lokal şartlara nazaran gürültü azaltma tesirini dinamik olarak özelleştirebilir.

FreeBuds Pro 3, müzik çalma müddeti olarak 33 saate kadar dayanabilir, IP54 toz geçirmez ve su sıçramasına karşı sağlamdır ve çevrimdışı arama, birden fazla aygıta meselesiz bağlanma ve akıllı yayın üzere akıllı tecrübeleri dayanaklar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar