Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilMotorola'nın 2024 yılı için savlı dönüş planları

Motorola’nın 2024 yılı için savlı dönüş planları

Qualcomm, Ekim ayında Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini tanıttı ve bu yeni çipi barındıran amiral gemisi telefonları piyasaya sürecek markaların resmi listesini yayınladı. Listede dikkat çeken bir eksiklik vardı: Motorola. Motorola şimdi Snapdragon 8 Gen 3’ü barındıran bir telefon çıkarma planları hakkında bir açıklama yapmadı. 2022’de Çin ve öteki pazarlar için birden fazla telefon çıkaran Motorola, 2023’te daha az eser piyasaya sürdü. Razr 40, Razr 40 Ultra ve Çin’de tanıtılan yeni Moto G34 5G dışında, marka evvelki yıllara nazaran daha az etkindi. Bugün, Lenovo Çin Taşınabilir Telefon İşletmesi Genel Müdürü Chen Jin, Weibo üzerinden Motorola’nın 2024 yılında Çin için planladığı eser yelpazesi hakkında bilgi verdi.

Chen Jin’e nazaran Moto Razr, 2023’te hem Çin’de hem de global pazarda değerli bir muvaffakiyet elde etti. Lakin Motorola markasından beklentilerin yalnızca Razr serisini aştığını kabul ederek, önümüzdeki yıl neler beklenmesi gerektiği hakkında ayrıntılar paylaştı.

Motorola’nın 2024 yılı için argümanlı dönüş planları

Chen, yeni Moto eserlerine olan heyecanı ve daima güzelleştirme ve daha heyecan verici yeniliklere olan açlık anlayışını lisana getirdi. Yıl boyunca, taşınabilir telefon sanayisinde katlanan ekranlar ve AI büyük modeller tarafından sunulan değerli fırsatlar ve zorluklara cevap olarak eser planlaması ve suratında yine yapılanma sürecinde olduklarını belirtti.

Ürün cephesinde, yeni Razr daha etkileyici bir tasarım ve gelişmiş AI etkileşimi sergileyecek. X serisi görüntüleme amiral gemisi, büyük AI lisan modellerinde yeni yetenekler entegre edecek, S serisi ve G serisi ise kapsamlı iyileştirmelerden geçecek. 2024, Motorola’nın tam eser yelpazesini ortaya çıkardığı yıl olacak. Şirket, X serisi ve S serisi amiral gemisi telefonların global pazarda Edge markalı modeller olarak yine markalandırılmasını bekliyor.

2023 boyunca şirket, sessizce durumunu biriktirme ve ayarlama üzerine odaklandı. 2024’te ise marka, tüm kullanıcılara kıymetli eserler sunmaya yönelik yeni bir seyahate çıkmayı planlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar