Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaDonanımİnanılmaz özelliklere sahip Razer Hammerhead Pro HyperSpeed tanıtıldı!

İnanılmaz özelliklere sahip Razer Hammerhead Pro HyperSpeed tanıtıldı!

Oyuncular için başkan global hayat biçimi markası Razer™, bugün Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ile kablosuz seste çıtayı yükseltti. Bu son teknoloji kulak içi kulaklıklar; PC, PlayStation, akıllı telefonlar, Nintendo Switch yahut Steam Deck üzere el bilgisayarları dahil olmak üzere birçok platformda eşsiz ultra düşük gecikmeli ses özgürlüğü ve çok taraflılık sunar. Ayarlanabilir etkin gürültü tedbire, süratli kablosuz şarj kutusu ve özelleştirilebilir Razer Chroma™ RGB aydınlatma üzere oyunun kurallarını değiştiren özelliklerle Hammerhead Pro HyperSpeed, ses özgürlüğünü yeni doruklara taşıyor.

Razer’ın Donanım İş Ünitesi Kıdemli Lider Yardımcısı Alvin Cheung, “Razer, oyun oynama konusunda mümkün olanın sonlarını zorlamaya kendini adadı. Hammerhead Pro HyperSpeed ile oyunculara sırf diğer bir çift kablosuz kulaklık sunmakla kalmıyor, birebir vakitte hassasiyet, performans ve oyun dünyasında uzun vakittir kullanılan platformlar ortası çok taraflılık davetlerine karşılık veriyoruz” dedi ve ekledi: “Razer’ın bölüm önderi teknolojisi ve oyuncuların muhtaçlıklarını derinlemesine anlaması, yenilikçi tahlilin gerisindeki itici güçtür. Bu da ses kalitesini sürükleyici ve her oyunda gerçek vakitli hale getirip oyun seanslarını destansı bir müsabakaya dönüştürerek, oyuncuların en sevdikleri oyunları yepisyeni özelliklerle deneyimlemelerini sağlar.”

THX® Sertifikalı Ses – Ses Kalitesinde Altın Standardı

Hammerhead Pro HyperSpeed, dünya çapında kabul görmüş önde gelen kalite, tutarlılık ve ses performansı teminatı olan THX® Sertifikasyonunu elde ederek ses kalitesinde en iyiyi talep edenler için üretildi.

Kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar için verilen THX Sertifikasyon Programı; dengeli frekans reaksiyonu, düşük bozulma ve harikulâde gürültü yalıtımına detaylı olarak dikkat eder. Hem sanayi standartlarına hem de kırk yıllık tescilli test formüllerine dayanan THX Sertifikasyonu, birinci sınıf ses mühendisleri ile gerçekleştirilen titiz bir süreçtir. Hammerhead Pro HyperSpeed’in bu standarda ulaşmadaki başarısı, onun öncü dizaynının ve özelliklerinin bir sonucudur. Yeni kulak içi kulaklıktaki ses doğruluğunun işaretini görecek olan tüketiciler, kutudan çıkar çıkmaz eserin kalitesini anlayacaklar.

Platformlar Ortası İlişkiyi Yükseltme

Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer HyperSpeed Kablosuz Dongle’ın eklenmesiyle gerçek kablosuz sesin hudutlarını genişletiyor. Bu eşsiz özellik, Bluetooth ses özelliklerine sahip olmayan aygıtlardaki boşluğu zahmetsizce kapatarak onları sınırsız ses tecrübeleri dünyasına ekliyor. Oyuncuların kusursuz 2,4 GHz ilişkinin keyfini çıkarmak için tek yapması gereken HyperSpeed Kablosuz dongle’ı PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck yahut PC’lerine takmak.

Yeni kulaklığın genişletilmiş uyumluluğu rahat, gelişmiş platformlar ortası ilişki için vazgeçilmez bir eser olma rolünün altını çiziyor.

Razer™ HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi

Razer’ın çığır açan HyperSpeed Kablosuz teknolojisi, Hammerhead Pro HyperSpeed’de de dayanılmaz bir ses performansı sunmaktadır. 2,4 GHz dongle ile oyuncular, 40 ms’den daha düşük, bölüm başkanı, düşük gecikmeli tecrübe elde ederler.

Meral Erden: İnanılmaz Özelliklere Sahip Razer Hammerhead Pro Hyperspeed Tanıtıldı! 1

Örneğin Oyun Modu, Bluetooth’u kısıtlamaz ve yaklaşık 60 ms’lik bir gecikmeyle güçlü performans sağlar. Bluetooth 5.3 uyumluluğu ile Hammerhead Pro HyperSpeed, çok sayıda aygıt ortasında akıcı irtibat sağlar.

Tamamen Ayarlanabilir Hibrit Etkin Gürültü Engelleme

Hammerhead Pro HyperSpeed, ayarlanabilir hibrit etkin gürültü engelleme, oyunun atmosferine tam olarak dalmak ve oyundaki farkındalığınızı artırmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş geri bildirim ve ileri beslemeli mikrofonlar, etraftaki ses ortamını izleyerek, kullanıcıların odaklanmış oyun oturumları sırasında gürültüyü büsbütün pürüzler. Dış dünyadan büsbütün kopmak istemeyenler ise kulaklığın dış ortam sesini içeriye ne kadar aktarabileceğini uygulama üzerinden kaydırarak ayarlayabilirler.

Hızlı Kablosuz Şarj Kutusu

Hammerhead Pro HyperSpeed, fazladan 24 saat pil ömrü sağlayan Qi uyumlu, süratli kablosuz şarj kutusuyla birlikte gelir. Razer Şarj Pedleri ve başka kablosuz şarj aygıtlarıyla uyumlu olan kulaklıkların kutusunda kablolu şarj için C Tipi temas noktası bulunur.

Çift Kablosuz Temasta Rahatsız Etmeyin Modu

Rahatsız Etmeyin modu, HyperSpeed’de oyun oynarken Bluetooth bildirimlerini susturur ve kullanıcıların oyunlarına yahut işlerine odaklanmalarını sağlar. Bluetooth üzerinden bir telefona ve öteki bir ses kaynağına bağlandığında, aramaların ve iletilerin müzik dinletilerini kesintiye uğratmasını önlemek için mod değiştirilebilir.

Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenmektedir

Hammerhead Pro HyperSpeed, 16,8 milyona yakın renk, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleriyle özelleştirilebilir aydınlatma ve sonsuz tarz imkanları sunar. Kullanıcılar, oyun aygıtları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi ile tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir tecrübe yaşayabilir.

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer’ın yenilikçiliğe ve oyunculara en gelişmiş ses tahlillerini sağlamaya olan bağlılığının bir delilidir. Çığır açan özellikleri ve eşsiz çok taraflılığı ile bu kulaklıklar, gerçek kablosuz oyun sesi standartlarını yine tanımlayacak formda ayarlanmıştır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar