Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaİnternetInstagram Hikayelerdeki süratli tepki özelliği WhatsApp'a geliyor

Instagram Hikayelerdeki süratli tepki özelliği WhatsApp’a geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Instagram Hikayelerdeki Süratli Tepki Özelliği Whatsapp'A Geliyor 1

Popüler sosyal mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gelecekteki bir güncellemede kullanıcılar için yeni Tepkiler özelliğini hazırlarken aynı zamanda kullanıcıların Durum sekmesindeki paylaştığı gönderilere hızlı tepkiler ekleyerek Instagram Hikayelerine benzeyen bir özellik üzerinde çalışıyor.

Facebook, kullanıcı verilerinin nereye gittiğini bilmiyor

2 gün önce eklendi

WhatsApp, Durum sekmesindeki gönderilere hızlı tepki özelliği getiriyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Instagram Hikayelerdeki Süratli Tepki Özelliği Whatsapp'A Geliyor 3

Instagram‘da bir Hikayeye tepki verirken kullandığımız özellik sonunda WhatsApp‘a da geliyor. Hızlı Tepkiler özelliği sayesinde artık WhatsApp’ta bir durum güncellemesini görüntülerken hızlı bir şekilde emoji gönderebileceksiniz. Ancak WhatsApp şimdilik Kalp Gözlü Gülen Yüz, Sevinçten Gözyaşlı Yüz, Şaşkın Yüz, Ağlayan Yüz, Katlanmış Eller, Alkışlayan Eller, Konfeti Patlaması ve Yüz Puan olmak üzere sekiz farklı emoji ile tepki vermenize olanak sağlayacak. Özellik şimdilik geliştirilme aşamasında olsada yakın bir zamanda yayınlanacak bir güncellemeyle tüm kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • WhatsApp Durumlar’daki gönderilere hızlı tepki özelliği getiriyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar