Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana Sayfaİnternetİzlenme almak için uçak düşüren Youtuber'a soruşturma açıldı

İzlenme almak için uçak düşüren Youtuber’a soruşturma açıldı

Şinasi Kaya: İzlenme Almak Için Uçak Düşüren Youtuber'A Soruşturma Açıldı 1

Geçtiğimiz Kasım ayında sivil bir uçağı düşürerek içerisinden atlayan Ünlü Youtuber ve Olimpik snowbordcu Trevor Jacob’a FAA (Federal Havacılık İdaresi) tarafından soruşturma açıldı.

Kanaldan video kaldırıldı

Paylaşılan videoda yaklaşık bir ay önce satın aldığı Taylorcraft BL64 uçağını California yakınlarındaki Los Padres Ulusal Ormanı’na düşüren Youtuber, 5.000’den fazla yorum toplayarak kullanıcılar tarafından büyük bir eleştiri almıştı. Bununla beraber uçuş sırasında motorun güç kaybettiğini ve durduğunu söyleyerek uçaktan atlayan Youtuber, büyük soru işaretlerini beraberinde getirdi.

Havada süzülürken “İşte bu yüzden her zaman bir paraşütle uçuyorum” sözlerini dile getirerek planlı olarak atlamadığını vurgulayan Youtuber’ın farklı videolarını inceleyen kişiler, uçarken paraşüt taktığı başka bir video bulamadıklarını söylüyor.

Eleştirilerin artması ile beraber bahsi geçen videoyu kendi kanalından kaldıran Youtuber’ın, yargılanıp yargılanmayacağı veya pilot lisansının iptal edilip edilmeyeceği şuan için bilinmiyor

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar