Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaOtomobil100 bin TL altına uygun bir ikinci el araba almak isteyenlere müjde!

100 bin TL altına uygun bir ikinci el araba almak isteyenlere müjde!

Ulaş Utku Bozdoğan: 100 Bin Tl Altına Uygun Bir Ikinci El Araba Almak Isteyenlere Müjde! 1

Son dönemde ikinci el otomobil fiyatları herkesin malumu. Genel itibariyle eli yüzü düzgün bir otomobil için 200 bin TL ve üzeri fiyatları gözden çıkarmak gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: 100 Bin Tl Altına Uygun Bir Ikinci El Araba Almak Isteyenlere Müjde! 3

Bu fiyat artışının kısa sürede gerçekleştiğini söylesek sanırım çok da yanılmış olmayız. Çünkü 2 sene öncesinde 100 bin TL civarına sıfır otomobil almak mümkündü.

Ulaş Utku Bozdoğan: 100 Bin Tl Altına Uygun Bir Ikinci El Araba Almak Isteyenlere Müjde! 5

Yani 2019 yılında 100 bin TL altına rahatlıkla sıfır bir otomobil alabiliyordunuz. Yani ne olduysa 2 yıl içerisinde oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: 100 Bin Tl Altına Uygun Bir Ikinci El Araba Almak Isteyenlere Müjde! 7

Elbette fiyatların bu kadar artmasında öncelikli sebep pandemi diyebiliriz. Pandemi ile başlayan üretim sıkıntısı otomobil fiyatlarının yükselmesine zemin hazırlamıştı.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar