Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOtomobilKia harika dönüyor! Superbowl'a özel fragman!

Kia harika dönüyor! Superbowl’a özel fragman!

Kia uzun zamandır Amerika’daki otomobil fuarına katılöıyordu. Bu fuarı özel kılan şey yeni gelecek olan otomobiller ön tanıtımını tüm dünyaya ulaştırabilme kapasitesi. Sizleri Kia’nın bu seneki Superbowl’a özel fragmanı baş başa bırakalım.

Meral Erden: Kia Harika Dönüyor! Superbowl'A Özel Fragman! 1

Kia America, 60 saniyelik bir reklam spotu ile bu yıl Super Bowl’a geri döneceğini duyurdu. Markanın etkinlikteki son özelliği, iki yıl önce Kia Seltos‘u sergilediği yerdi.

Meral Erden: Kia Harika Dönüyor! Superbowl'A Özel Fragman! 3

Yaklaşan özellik, markanın spor etkinliğindeki yerleşik varlığını geliştirmek için tasarlandı. Bu, şirketin ” İyiyi Hızlandırın ” hayırsever girişimlerini betimleyen bir reklam da dahil olmak üzere önceki reklamları içeren 13. büyük oyun reklamı olacak.

Meral Erden: Kia Harika Dönüyor! Superbowl'A Özel Fragman! 5

Kia tarihinde, yüksek öğrenimden yararlanmak isteyen öğrencilere çok ihtiyaç duyulan eğitim yardımını sağlayan “Büyük Bilinmeyenler Bursu” yer almaktadır.

Meral Erden: Kia Harika Dönüyor! Superbowl'A Özel Fragman! 7

Ülke genelindeki evsiz genç nüfusa kaynak sağlamak için “Yards for Homeless(Evsizler için Yardım) girişimi de başlatıldı, ancak Kia bu yılki reklamın temasının ne olacağına dair bir ipucu vermedi.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar