Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaDonanımKripto Para Yatırımı Yaparken Daha Doğru Karar Vermenizi Sağlayan Platform ve Token:...

Kripto Para Yatırımı Yaparken Daha Doğru Karar Vermenizi Sağlayan Platform ve Token: yPredict

Kripto para yatırımı yapmak için en zor aşamalardan birisi doğru kararı vermektir. Bu yüzden ki çoğu küçük ve hatta büyük yatırımcı zarar eder, onların zararı doğru karar veren yatırımcılara kâr olarak yansır. Bu durum dünya ekonomisini belirleyen dolar ve altın gibi dövizler için de hisseler için de benzer şekilde işler.

Bir yatırım yapmadan önce yatırım yapılacak metanın bulunduğu pazar, pazarın büyüklüğü, rekabet, güvenilirlik, hacim, amaç, hedef… Bu liste böyle uzar gider. Dolayısı ile tek işiniz doğru yatırıma karar vermek bile olsa bunu aşmak zordur. Günümüzde bu zorluğu aşmak için yatırım danışmanları, danışmanlık şirketlerinin oluşturduğu bir sektör de var. Ancak artık yatırım danışmanlığını yapay zekalar da yapabiliyor.

Elbette her tahmininde %100 doğruluk garantisi yok ama yPredict isimli bu platform, yatırımcıların milyonlarca olasılığı hesaba katan yapay zekâ sayesinde daha tutarlı kararlar vermelerini sağlıyor:

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Yatırımı Yaparken Daha Doğru Karar Vermenizi Sağlayan Platform Ve Token: Ypredict 1

Bilgisayar programcıları, yatırımcılar, borsa uzmanları ve analistler için geliştirilen bu platformun diğer projelere göre rekabet avantajı kendi doğasından kaynaklanıyor. Kullanıcılar için tahmine dayalı bir şekilde oluşturulan marketplace sayesinde, duygu analizi, teknik analiz, 25 ve üzeri sayıda grafik modeli tanıma desteği veriliyor. Kullanıcılar kendi tahminlerini marketplace’te paylaşıyor, her model için geçmişte hangi sinyalleri verdiği ve başarı oranları görülebiliyor.

Her kullanıcı, herhangi bir kripto paranın fiyatının daha sonra ne olacağını tahmin etmek için kendi modellerini geliştirebiliyorlar. Bu aşamada yapay zeka desteği kullanıldığı için benzer diğer projelere kıyasla çok daha doğru tahminler yapılması sağlanabiliyor. yPredict’in YPRED isimli tokeni ise 0,11 dolardan ön satışla YPRED token satın almak isteyenlere sunuluyor.

Bu içerik bilgi amaçlıdır ve bir yatırım tavsiyesi değildir. #işbirliği

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar