Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımKullanıcılar Logitech eserlerini kendileri tamir edebilecekler!

Kullanıcılar Logitech eserlerini kendileri tamir edebilecekler!

iFixit, Logitech donanımlarında kendin yap tamirleri için kılavuzlar geliştirirken “belirli ürünler” için yedek kesim ve garanti dışı dayanak sağlayacak. Program, bu yaz ABD’de iki tanınan aksesuar takviyesiyle başlayacak: Logitech MX Master ve MX Anywhere fare modelleri.

Yeni bir Repair Hub web sitesinde bulunan kendi kendine tamir programı, orjinal Logitech yedek kesimlerini ve pillerini kullanıyor. iFixit, gerekli kesimler, aletler ve hassas bir tornavida ucu seti dahil olmak üzere makul bir tamirat için gereksiniminiz olan her şeyi içeren kesimleri alakart yahut kit halinde sipariş edebileceğinizi söylüyor. Şirketler şimdi paketler yahut yedek kesimler için fiyatlandırma açıklamadı.

Kullanıcılar Logitech eserlerini kendileri tamir edebilecekler!

Girişim, son yıllarda başlayan daha geniş bir eğilimin modülü. Apple, geçen yıl bir iPhone tamirat programı başlattı; o vakitten beri programa Mac’ler ve Apple Studio Ekranı için takviye de eklendi. Google ve Samsung, birtakım amiral gemisi aygıtları için emsal programlar ekledi. Eser ömürlerini uzatarak e-atıkları azaltmak üzere en bariz avantajın yanı sıra potansiyel olarak tamirat düşünen müşterilere birkaç kuruş tasarruf ettirmek..

Logitech COO’su Prakash Arunkundrum, “Tüketiciler ekseriyetle eserlerini onarmanın ve ömrünü uzatmanın yollarını bulmakta zorlanıyor” dedi. “Daha döngüsel bir iktisada geçişte etkin rol oynamak isteyen markalar ve daha geniş bedel zincirleri tarafından daha çok şey yapılabilir. Daha yeterli dizaynlar geliştirmek ve tüketicilerin eserlerimizin ömrünü uzatmak için kendi kendine tamirat seçeneğine sahip olmasını kolaylaştırmak için iFixit ile iş birliği yapabileceğimiz için heyecanlıyım.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar