Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaDonanımLogitech bu klavyeyi büsbütün dönüştürülmüş plastikten üretti!

Logitech bu klavyeyi büsbütün dönüştürülmüş plastikten üretti!

Logitech’in Hindistan’da duyurduğu Pebble 2 Combo, kullanıcılara yepisyeni bir tecrübe sunmayı vaat ediyor. Set, Pebble Keys 2 K380s kablosuz klavye ve Pebble Mouse 2 M350s kablosuz mouse’dan oluşuyor. Logitech’in bu evvelki modeline kıyasla yaptığı yeniliklerle daha kullanışlı bir eser serisini bizlere sunuyor. Bu combo’nun Mac kullanıcıları için özel bir versiyonu da mevcut.

Logitech Pebble 2 Combo, Tonal Grafit, Tonal Beyaz ve Tonal Gül rengi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Eserlerin en az %49’u geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış. Bu, Logitech’in sürdürülebilirliğe ne kadar ehemmiyet verdiğini gösteriyor. Klavye ve mouse, yalnızca bir dokunuşla aygıtlar ortasında kolaylıkla geçiş yapma imkanı sunuyor. Böylelikle çalışma, internet tarama ve bağlantı çok daha kolay ve pratik hale geliyor.

Pebble Keys 2 K380s klavye, yuvarlak tuşları ve neredeyse sessiz tuş vuruşlarıyla konforlu bir yazım tecrübesi sunuyor. Arama, ekran imgesi alma ve emoji menüsü üzere kullanışlı kısayolları Fn tuşları üzerinden erişilebilir hale getirilmiş. Pebble Mouse 2 M350s mouse, şık ve hafif bir dizayna sahip. Silent Touch teknolojisi sayesinde tıklama sesini %90 azaltıyor ve böylelikle daha sessiz bir çalışma alanı sunuyor.

Logitech bu klavyeyi büsbütün dönüştürülmüş plastikten üretti!

Logitech’in Logi Options+ uygulamasını kullanarak, Pebble 2 Combo kullanıcıları, 10 Fn tuşunu sıkça kullandıkları uygulamalara erişim için özelleştirebilirler. Tıpkı uygulama, orta fare düğmesini, favori uygulamalar için kısayollar atamak gayesiyle da kullanılabilir.

Tonal Grafit renk seçeneğindeki Pebble Keys 2 K380s klavye, %64 geri dönüştürülmüş plastikten üretilirken, Tonal Beyaz, Tonal Gül, Tonal Kum ve Tonal Mavi renk seçenekleri %49 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış. Tıpkı formda, Tonal Grafit renkli Pebble Mouse 2 M350s mouse %76, başka renk seçenekleri ise %58 geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor.

Logitech Pebble 2 Combo‘nun Hindistan’daki fiyatı 5,995 Rupi (yaklaşık 72 dolar). Pebble Keys 2 K380s klavyenin fiyatı 4,195 Rupi (yaklaşık 50 dolar) iken, Pebble Mouse 2 M350s mouse 2,295 Rupi (yaklaşık 28 dolar) olarak belirlenmiş.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar