Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımLogitech, Loupedeck konsolları için bir Streamlabs eklentisi tasarladı

Logitech, Loupedeck konsolları için bir Streamlabs eklentisi tasarladı

Hatırlarsanız şirket, Twitch, YouTube ve Facebook’ta yayın yapmak için güçlü araçlar sunan tanınan bir canlı yayın yazılımı olan Streamlabs’ı 2019’da satın almıştı. Ayrıyeten bu yılın temmuz ayında, görüntü yayın konsolları üreten Loupedeck’i de satın aldı.

Streamlabs Desktop Plugin 1.0, Loupedeck Live ve Live S aygıtlarını akış yazılımı için harici denetleyicilere dönüştürüyor. İçerik oluşturucular, sesi daha hassas bir biçimde denetim etmek için konsolun kadranlarını kullanabilir ve Streamlabs’ın masaüstü komutlarını aktifleştirebilir ve canlı yayınlarının durumunu direkt Loupedeck aygıtlarından görüntüleyebilirler.

Logitech, Loupedeck konsolları için bir Streamlabs eklentisi tasarladı

Ayrıca Loupedeck’in yazılımında sahneler, kaynaklar, ses kaynakları ve sahne koleksiyonları oluşturarak monitörlerinde tesirli bir halde daha fazla alan açabilirler ve bu alan, oyun oynama yahut sohbet üzere başka şeylerin görüntülenmesi için kullanılabilir. Logitech, yeni eklentinin bugün 5.8 yazılım güncellemesiyle kullanıma sunulduğunu ve tüm yeni Loupedeck aygıtlarına evvelden yüklenmiş olarak geleceğini söylüyor.

Streamlabs ve Loupedeck’in Logitech’in son birkaç yılda akışa yönelik gayretlerinin bir modülü olarak satın aldığı tek şirketler olmadığını belirtmekte yarar var. Firma ayrıyeten 2018’de Blue Microphones’u da satın aldı ve birkaç ay evvel Blue’nun Yeti mikrofonlarını Logitech G markası altında satmaya başlayacağını duyurdu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar