Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaDonanımLogitech’in yeni masaüstü kamerası özellikleri ile dikkat çekiyor!

Logitech’in yeni masaüstü kamerası özellikleri ile dikkat çekiyor!

Logitech, vlog yapma tecrübesini bir üst düzeye taşımak emeliyle “Logitech Reach” ismini verdiği yenilikçi bir kamera sistemini tanıttı. Günümüzün değişen dünyasında, uzaktan çalışma, online eğitim ve sanal sunumlar için birebir olan bu aygıt, yalnızca bir webcam olmanın ötesine geçiyor. Logitech Reach, masa lambası halindeki dizaynıyla, klasik web kameralarının sunduğundan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Bu özel kamera, çevrim içi ve çevrim dışı objeler ortasındaki dengeyi tekrar tanımlamayı hedefliyor. Artiküle edebilen kamera montajlarıyla yaşanan ezalara son vermek için tasarlanmış. Sallantı, garip hareketler ve öbür aksilikleri ortadan kaldırarak size eksiksiz bir tecrübe sunuyor. Bilhassa yayıncılar ve vlog yapanlar için Logitech Reach, güçlü durumlarda bile kullanıcıyı sürece dahil edebilen bir araç.

Logitech’in yeni masaüstü kamerası içerik üreticilerinin hayallerini süsleyecek

Kameranın kalbi, 1080p çözünürlüğünde ve 60fps suratında çalışabilen bir Streamcam. Bu kamera, sistemi büsbütün değiştirmeden kolay kolay değiştirilebilir. Fakat Reach’ın asıl dikkat çeken özelliği artiküle edebilen koludur. Bu özel kol sayesinde kamerayı kolaylıkla üst kaldırabilir, aşağı indirebilir, ileri yahut geri hareket ettirebilir ve objelerin üzerinde yatay hareketlerle gezdirebilirsiniz. Reach, hareket ettiğinde dinamik ve cazibeli bir manzara sunar. Böylelikle, statik bir webcamın sunduğundan çok daha geniş ve panoramik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Logitech, bu yenilikçi eseri Indiegogo Enterprise kampanyasıyla sunuyor. Eseri birinci alan kullanıcılar, eserin geliştirilmesi sürecine de katkıda bulunabilecek. Logitech, Reach’ın piyasaya sürülme tarihi hakkında şimdi bir bilgi vermedi, fakat fiyatının yaklaşık olarak 399 dolar olması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar