Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaOyunLogitech'in yeni oyuncu sandalyesi adeta bir araba kokpiti gibi!

Logitech’in yeni oyuncu sandalyesi adeta bir araba kokpiti gibi!

Günümüzde oyun aksesuarlarının ve donanımlarının ne kadar kıymetli olduğunu hepimiz biliyoruz. Hele ki simülasyon yarış oyunları kelam konusu olduğunda, gerçekçilik tecrübesini artırmak ismine kullanılan ekipmanların kalitesi ve konforu çok daha değerli bir hal alıyor. Logitech, bu alanda kullanıcıların beklentilerine cevap vermek ismine yeni bir eserle karşımıza çıkıyor: Playseat Challenge X – Logitech G Edition. Bu eser, simülasyon yarış oyunlarına gönül vermiş olanlar için vazgeçilmez bir aksesuar olmaya aday.

Bu özel eser, hafifliği ve katlanabilir yapısıyla dikkat çekiyor. Bilhassa hudutlu bir ömür alanına sahip olan oyun severler için ülkü bir tahlil sunan Playseat Challenge X, suramı ve saklaması son derece kolay. Üstelik yanında gelen taşıma çantası sayesinde LAN partilerine yahut arkadaşlarınıza götürmek için de son derece pratik.

Logitech’in yeni oyuncu sandalyesi adeta bir araba kokpiti gibi!

Bu sim yarış koltuğunun yapısal özellikleri de epey etkileyici. Dayanıklı bir çelik çerçeveye sahip olan bu koltuk, konfor için nefes alabilir Actifit materyaliyle kaplanmış. Sıradan bir koltuktan daha fazlasını sunan bu eser, büsbütün ayarlanabilir özellikte. Böylelikle her kullanıcının muhtaçlık duyduğu harika yarış durumunu bulmasına imkan tanıyor. Ayrıyeten, Logitech G Edition ile birlikte gelen vites değiştirme montajı ve eğimli pedal montajı üzere özellikleriyle de yarış tecrübenizi en üst düzeye taşıyacak donanımlar sunuyor.

Ürünün Logitech G serisi yarış direksiyonları ve pedallarla uyumluluğu da gayreti. Playseat Challenge X, Logitech G29, Logitech G923, Logitech G Pro Yarış Direksiyonu, Logitech G Driving Force Vites Değiştirici ve Logitech G Pro Yarış Vites Değiştirici dahil birçok eserle tam uyumlu.

Peki, bu kusursuz eserin fiyatı ne kadar derseniz, Playseat Challenge X – Logitech G Edition’ın önerilen perakende satış fiyatı 299$ ve 299€. Şu anda LogitechG.com dahil birçok büyük perakendecide bulabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar