Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımNothing'in alt markası CMF, Buds Pro'yu resmen duyurdu

Nothing’in alt markası CMF, Buds Pro’yu resmen duyurdu

CMF by Nothing, bu yılın başlarında yeni bir alt marka olarak tanıtıldıktan sonra artık birinci eserlerini piyasaya sürdü. Firma, yeni bir akıllı saat, gerçek kablosuz kulak içi kulaklık ve bir GaN şarj cihazını duyurdu. İşte CMF Buds Pro ve Power 65W Şarj aygıtı hakkında bilmeniz gereken her şey.

CMF’nin yeni kablosuz kulaklığı Buds Pro, firma tarafından piyasaya sürülen son eser. Ear 1, Ear 2 ve Ear Stick’in akabinde geliyor. Lakin başka kulak içi eserlerinden farklı olarak, CMF Buds Pro çok daha uygun fiyatlı. Daha düşük fiyat etiketi, artık şeffaf gövdeye sahip olmamaları sayesinde mümkün oldu. Bu, CMF Buds Pro ve Ear serisi kulaklıklar ortasında ses kalitesinde kimi farklar olacağı manasına geliyor.

Ancak CMF Buds Pro, 45 desibele kadar gürültü azaltma özelliği sunan hibrit ANC (Aktif Gürültü Engelleme) üzere premium özelliklere sahip. Ayrıyeten net arama teknolojisi ve güçlü bas artırma seçeneği de bulunuyor. Her bir kulaklıkta 55mAh’lık bir batarya bulunuyor.

Nothing’in alt markası CMF, Buds Pro’yu resmen duyurdu

ANC kapalıyken 11 saate kadar ses oynatma müddeti sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte toplam kullanım müddeti ANC kapalıyken 39 saate çıkıyor. Resmi notlara nazaran, yalnızca 10 dakikalık şarjla beş saate kadar müzik dinleme müddeti elde edebilirsiniz. Kulaklıkların şarj kutusu yuvarlak, çakıl taşı gibisi bir dizayna sahip. Buds Pro, gri, beyaz ve turuncu olmak üzere üç farklı renkte mevcut.

Şirketin yeni GaN (Galyum Nitrit) şarj aygıtı olan CMF Power 65W Şarj Aygıtı, üç yeni eserden en uygun fiyatlı olanı. Bu aygıt, elektronik aygıtlarınızı süratle şarj etmenize yardımcı olur. Şarj aygıtı, akıllı telefonlar, kulaklıklar, akıllı saatler ve hatta birçok dizüstü bilgisayar için uygundur. İki USB Type-C portu ve bir USB Type-A portu bulunmaktadır. 65W süratli şarjın yanı sıra 100-240V ortası geniş bir voltaj aralığına sahip. Yani, dünyayı dolaşırken bu aygıtın inançlı bir halde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Gri yahut turuncu renk seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve erişilebilirlik konusunda, CMF, ana şirketi Nothing’e nazaran daha uygun fiyatlı bir marka. Yeni CMF Buds Pro’nun fiyatı 49 US Doları, CMF Power 65W Şarj Aygıtı ise 39 US Doları karşılığında satın alınabilecek. Tüm yeni eserler bu ay içerisinde satışa sunulacak, lakin muhakkak bir lansman tarihi şimdi açıklanmadı.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar