Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaMeta artık bir çizgi sinema avatarı kullanarak manzaralı görüşme yapmanıza müsaade veriyor

Meta artık bir çizgi sinema avatarı kullanarak manzaralı görüşme yapmanıza müsaade veriyor

Şimdi Meta dualarımızı yanıtladı ve çizgi sinema avatarlarını görüntü konferans dünyasına getiren bir araç seti sağladı.

Şirket bunu, sadece sesli arama ile tam imajlı arama ortasında kalan “üçüncü bir seçenek” olarak sunuyor. Görüntülü sohbetlere katılabilirsiniz lakin başka iştirakçilerin göreceği şey sizin avatarınız olacaktır, bu da sizi lüks bir yüz maskesi sürmüş olmak yahut dağınık bir apartman dairesinin pisliği içinde uzanmak üzere durumlar ortasında özgür bırakır. Özellik artık Messenger ve Instagram kullanıcıları için kullanılabilir.

Meral Erden: Meta Artık Bir Çizgi Sinema Avatarı Kullanarak Manzaralı Görüşme Yapmanıza Müsaade Veriyor 1

Meta artık bir çizgi sinema avatarı kullanarak imajlı görüşme yapmanıza müsaade veriyor

Meta, daima olarak avatar oluşturma sistemine odaklanıyor ve son vakitlerde kullanıcıların bir milyardan fazla çizgi sinema etiketi yaptığını duyurdu. Avatar oluşturucu, gerçek yüzünüzün ve bedeninizin harikaya yakın bir dijital simülakrını sağlar. Sistem başlangıçta VR uygulamalarında kullanılmak üzere oluşturuldu lakin o vakitten beri akıllı telefonlara ve benzerlerine taşındı.

Avatar oluşturucunun dijital benliğinize birtakım bacaklar takmanıza müsaade verdiğini belirtmekte de yarar var lakin bu bacaklar imajlı arama yaparken görünmeyecek (üzgünüz dijital ayak fetişistleri). Meta, avatar oluşturma sistemini geliştirmek için daima çalıştığını söylüyor. Ayrıyeten, dijital avatarınızın size benzemesi gerektiğini söyleyen bir kural yok, bu nedenle arkadaşlarınızı konuşan bir lama olarak manzaralı aramakta özgürsünüz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar