Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaDonanımNoise'un yeni kulaklık modeli, dizaynıyla dikkat çekiyor

Noise’un yeni kulaklık modeli, dizaynıyla dikkat çekiyor

Noise’un yeni eseri olan Air Buds Pro SE Edition, kulak içi kablosuz kulaklık bölümüne önemli bir giriş yapıyor. Bu model, bilhassa metalik yapısıyla başka rakiplerinden sıyrılıyor ve fiyat segmentinde dikkat çekiyor.

Güçlü ve dikkat cazip bir dizayna sahip olan Air Buds Pro SE, metalik yüzeyiyle bir adım öne çıkıyor. Lakin bu yalnızca görsel bir avantaj değil. Ses kalitesi konusunda da epeyce tezli. İçerisinde 13mm şoför barındırıyor ve bu sayede derin bass’lar ve net tizlerle kullanıcılara kusursuz bir ses tecrübesi sunuyor. Lakin bu kulaklığın en kıymetli özelliklerinden biri, Etkin Gürültü Engellemesi (ANC). Bu özellik, çevresel gürültüyü 30dB kadar engelleyebiliyor. Böylelikle, gürültülü bir ortamda bile müzik yahut öteki içerikleri sıkıntısızca dinleyebilirsiniz.

Noise’un yeni kulaklık modeli, dizaynıyla dikkat çekiyor

Tabii ki yalnızca müzik dinlemek için değil, tıpkı vakitte görüşmeler için de kullanabileceğiniz bu kulaklıkta, dört mikrofonlu Çevresel Gürültü Engellemesi (ENC) özelliği bulunuyor. Bu sayede, ağır trafikte ya da kalabalık bir alanda dahi net ve kesintisiz bir konuşma tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Air Buds Pro SE‘nin bir başka dikkat cazibeli özelliği de ilişki konusunda gösterdiği muvaffakiyet. Bluetooth 5.3 teknolojisi ile donatılmış olan bu kulaklık, kesintisiz ve stabil bir temas sunuyor. Pekala ya pil ömrü? Tam şarj ile 40 saat boyunca müzik dinleyebilirsiniz. Şayet vakte karşı yarışıyorsanız, süratli şarj özelliğiyle yalnızca 10 dakika içinde 3 saatlik kullanım mühleti kazanabilirsiniz. Ayrıyeten, USB Type-C portu sayesinde şarj etmek de epey kolay. Ter ya da yağmura karşı müdafaa sağlayan IPX5 sertifikası da gayreti.

Son olarak fiyatlandırmaya değinelim. Noise Air Buds Pro SE şu anda piyasada 1.699₺ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar