Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaDonanımNord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

Nord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

OnePlus, kısa bir müddet evvel OnePlus Nord Buds 2 TWS kulaklıklarını piyasaya sürdü. Lakin, şirket, Nord Buds 2 ile yetinmeyecek üzere görünüyor ve yeni bir Nord markalı kulaklık üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Son haber Malezya’nın SIRIM sertifikasyonundan geldi ve aygıtın Malezya pazarında OnePlus Buds Nord 2R olarak isimlendirileceği doğrulandı.

Sertifikasyon, kulaklıkların özellikleri ve özelliklerine dair rastgele bir ayrıntı açıklamadı. Fakat, teknoloji duyumcusu Mukul Sharma, Nord Buds 2R’nin seri üretiminin başladığını ve OnePlus Nord 3 5G ile birlikte Hindistan’da birebir anda piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor.

OnePlus, daha evvel OnePlus Buds Pro 2 ile benzeri bir şey yapmış ve kulaklıkların biraz daha kırpılmış bir versiyonunu OnePlus Buds Pro 2R olarak piyasaya sürmüştü. Şayet bu trendi takip ederlerse, Buds 2R, muhtemelen dizaynda değerli bir değişiklik olmadan Nord Buds 2’nin bir kırpılmış versiyonu olacaktır. Nord Buds 2R hakkında daha fazla bilgi edinmek için Nord Buds 2’nin özelliklerine bir göz atabiliriz.

Nord Buds 2R haberleri, teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı

OnePlus Nord Buds 2, yarı iç kulak dizaynıyla düz bir sap ve silikon kulak uçlarına sahiptir. Kulaklıklar, suya ve toza güçlü IP55 sertifikasına sahiptir. Ses açısından, faal gürültü engelleme özelliğiyle 12,4 mm çift dinamik titanyum şoföre sahiptir. BassWave bas geliştirme algoritması, istikrarlı bir dinleme tecrübesi sağlar ve çift mikrofonlar net arama kalitesi sunar. Ayrıyeten, Dolby Atmos, Dirac Sound tuning ve sound master equalizer’ı takviyeler ve etraflarında olanları fark etmek için bir şeffaflık modu sunar.

OnePlus Nord Buds 2, şarj kılıfıyla birlikte toplam 36 saatlik bir pil ömrü sunduğu argüman edilen 480 mAh’lik bir batarya ünitesiyle güçlendirildi. Her kulaklık, sırasıyla ANC etkin ve etkisiz olduğunda 7 ve 5 saat müzik çalma mühleti sağlar. TWS kulaklıklar ayrıyeten USB-C portu aracılığıyla süratli şarjı dayanaklar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar