Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaDonanımNVIDIA, Windows 7 ve Windows 8 için yeni GeForce şoförü yayınladı

NVIDIA, Windows 7 ve Windows 8 için yeni GeForce şoförü yayınladı

Meral Erden: Nvidia, Windows 7 Ve Windows 8 Için Yeni Geforce Şoförü Yayınladı 1

Yalnızca Microsoft değil, aynı zamanda uyumlu bileşenler üreten diğer şirketler de eski işletim sistemlerini desteklemeyi bıraktı. Örneğin, grafik sürücülerinin geliştirilmesini 400. seride durduran NVIDIA gibi. Ancak dün şirket beklenmedik bir şekilde Windows 7 ve Windows 8 için yeni bir sürücü yayınladı.

Intel, Wi-Fi 7 yarışında Apple’ı geçti

23 sa. önce eklendi

NVIDIA işletim sistemi yükseltmesi tavsiye ediyor

NVIDIA geliştiricileri, 473.81 numaralı grafik sürücüsü güncellemesini indirmeye sundu. Sürücü yalnızca Windows 7 ve Windows 8 çalıştıran bilgisayarlar için kullanılabiliyor. Güncelleme, oyun ve grafik performansıyla ilgili hiçbir yeni özellik veya düzeltme içermiyor ancak sürüm notlarına göre pakette yalnızca güvenlik düzeltmeleri mevcut.

Meral Erden: Nvidia, Windows 7 Ve Windows 8 Için Yeni Geforce Şoförü Yayınladı 3

NVIDIA GeForce 473.81, GTX 600 serisinden RTX 3000 serisine kadar masaüstü ekran kartlarını ve GeForce 800‘den başlayarak mobil ekran kartlarını destekliyor. Bu durumda şirket, desteklenen donanımlara sahip kullanıcılara, oyun için en üst düzeyde performans, yeni özellikler, hata düzeltmeleri ve geliştirmeler elde etmeleri için Windows 10 veya Windows 11‘e yükseltmelerini açıkça tavsiye etmekte.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar