Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaDonanımOnePlus Buds Pro 3'ün özellikleri ve imajları sızdırıldı

OnePlus Buds Pro 3’ün özellikleri ve imajları sızdırıldı

Bu yılın başlarında küresel olarak tanıtılan OnePlus Buds Pro 2‘nin akabinde artık de bu kulaklığın devam modeline dair duyumlar almaya başladık. Duyumcu Onleaks, OnePlus Buds Pro 3′ün dizaynını ortaya koyan sızıntıları paylaştı. Ayrıyeten bu yeni jenerasyon amiral gemisi kablosuz kulaklığın özellikleri de netleşmeye başladı. Bu sızıntıların test etabındaki eserler üzerinden geldiğini belirtmek gerek.

OnePlus Buds Pro 3, evvelki modeline benzeri bir biçimde yarı iç kulak yapısına sahip olacak. Lakin yeni model, Buds Pro ve Buds Pro 2‘de bulunan çift renkli tasarımı terk ediyor.

Şinasi Kaya: Oneplus Buds Pro 3'Ün Özellikleri Ve Imajları Sızdırıldı 1

OnePlus Buds Pro 3’ün özellikleri ve imajları sızdırıldı

Kulaklık sapı parlak siyah renkte olacakken silikon uçlar daha mat bir bitişe sahip olacak ve renk tonu biraz farklı olacak. Buds Pro 3‘ün tartısı, evvelki modele nazaran daha hafif olup yalnızca 4,77 gram olacak. Şarj kutusunun tasarımı ise kare biçiminde korunuyor. Kutu IPX4 sertifikasına sahip olurken kulaklıklar IP55 sertifikasıyla geliyor.

Teknik özelliklere baktığımızda, OnePlus Buds Pro 3‘te 10,4mm woofer ve 6mm tiz hoparlör olmak üzere çift şoför yer alıyor. Kulaklığın 48 db etkin gürültü engelleme kapasitesi bulunuyor. Bluetooth 5.3 dayanağı, Google Süratli Eşleme ve çift ilişki özelliği de kulaklıkta yer bulacak. Kulaklığın gücünü 520mAh kapasiteli bir batarya sağlarken, her bir kulaklık 58mAh kapasiteli bir pil ile çalışıyor. Faal gürültü engelleme açıkken 6 saat, kapalıyken ise 9 saat kullanım müddeti sunuluyor. Şarj kutusuyla toplam kullanım müddeti ise 33 saate kadar çıkıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar