Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaDonanımOnePlus Nord Buds 2R hakkında yeni ve değerli bilgiler var

OnePlus Nord Buds 2R hakkında yeni ve değerli bilgiler var

OnePlus, yakın bir vakitte Hindistan pazarında Nord Buds 2R modelini sunmayı planlıyor. Lakin, resmi bir duyuru yapmadan evvel, bu büsbütün kablosuz kulaklıkların piyasaya sürülme zamanlaması ortaya çıktı.

Daha evvel, OnePlus’ın Nord Buds 2R modelinin SIRIM veritabanında olduğunu ve seri üretiminin başlamış olduğunu öğrenmiştik. Ayrıyeten, Nord Buds 2R’ın OnePlus Buds Pro 2R’ın daha az özelliklere sahip bir versiyonu olacağı düşünülüyor. Yani, Nord Buds 2R’ın Nord Buds 2’den biraz farklı olacağı iddia ediliyor. Bu kulaklıkların, Faal Gürültü Engelleme (ANC), Bluetooth 5.3, Dolby Atmos takviyesi ve 36 saate kadar pil ömrü üzere özellikler sunması bekleniyor.

OnePlus Nord Buds 2R hakkında yeni ve kıymetli bilgiler var

Dolayısıyla, aygıtın bu özellikleri içermesi olası. Lakin Nord Buds 2R daha uygun fiyatlı bir model olacağı için, ANC özelliğinin olmayabileceği düşünülüyor. Mukul Sharma’ya nazaran, bu kulaklıkların Hindistan’daki lansman zamanlaması belirlendi. OnePlus’ın bölgede merakla beklenen Nord 3 akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazır olduğunu biliyoruz ve Nord Buds 2R’ın bu aygıtla birlikte tanıtılacağı düşünülüyor.

Maalesef, sızıntı konusunda daha fazla detay verilmedi yahut yaklaşan eserlerin tam lansman tarihi açıklanmadı. Yaklaşan Nord Buds 2R hakkındaki bilgiler şimdi netleşmiş değil, bu yüzden daha fazla bilgiye ulaştıkça güncellemeler yapacağız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar