Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaOtomobilOpel fiyat kırdı! Haziran ayına özel bu fırsat kaçmaz!

Opel fiyat kırdı! Haziran ayına özel bu fırsat kaçmaz!

3 silindirli 1.5 turbo dizel motor 122 Hp maksimum güç, 285 Nm maksimum tork üretiyor. 0’dan 100 (km/sa)’e 12,2 saniyede ivmelenen Insignia, maksimum 200 km/sa sürate ulaşıyor.

Yakıt deposu 62 litre hacme sahip olan İnsignia’nın şehir içi yakıt tüketimi 100 km’de 5.3, şehir dışında 3.8 litre olarak gerçekleşiyor.

Aracın boş ağırlığı 1540 kg, bagaj hacmi ise 490 litre. Arka koltuklar yatırıldığında bagaj hacmi 1450 litreye ulaşıyor.

Standart donanım Exclusive donanım paketinde sürüş anında konfor ve teknoloji kapsamında elektronik park freni, hız sabitleyici, elektronik çift bölgeli klima, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan dikiz aynası, direksiyon arkası vites kulakçıkları gibi birçok detay bulunuyor.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar