Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOtomobilPeugeot 508 Ocak fiyatları belirli oldu! Artık rakipleri düşünsün!

Peugeot 508 Ocak fiyatları belirli oldu! Artık rakipleri düşünsün!

Ulaş Utku Bozdoğan: Peugeot 508 Ocak Fiyatları Belirli Oldu! Artık Rakipleri Düşünsün! 1

D sınıfı sedan modelleri içerisinde en sportif araba olarak dikkatleri üzerine çeken Peugeot 508, şirketin tasarım devriminin bir ürünü. Eski nesilleriyle alakası bile olmayan aracın ülkemizde de fazlasıyla beğenildiğini söyleyebiliriz. Bu beğeni, satış rakamlarında da kendini gösteriyor. Model satış rakamları anlamında Volkswagen Passat, Skoda Superb gibi rakiplerine kafa tutmayı başarıyor. Bu bağlamda aracın oldukça başarılı olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Peugeot 508 Ocak Fiyatları Belirli Oldu! Artık Rakipleri Düşünsün! 3

Peugeot 508 fiyat listesi: En yakışıklı sedan!

Peugeot 508 sizin de tahmin edebileceğiniz gibi genel olarak gençler tarafından tercih ediliyor. Otomobil sportif tasarım yapısından dolayı arkada dar bir yaşam alanı ve de sınıfındaki diğer rakiplerine göre dar bir bagaj hacmi sunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Peugeot 508 Ocak Fiyatları Belirli Oldu! Artık Rakipleri Düşünsün! 5

Dolayısıyla büyük aileye sahip kişilerin tercihi genelde Passat ve Superb gibi modeller oluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Peugeot 508 Ocak Fiyatları Belirli Oldu! Artık Rakipleri Düşünsün! 7

Peugeot 508 baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik dizel bir motor ile beraber geliyor. 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edilen otomobilde 130 beygirlik bir güç söz konusu.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar