Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaDonanımPhilips 325E1C/01 Curved Monitör incelemesi

Philips 325E1C/01 Curved Monitör incelemesi

Monitör pazarının en kıymetli aktörlerinden birisi olan Philips, 325E1C/01 kod isimli yeni oyun monitörünü satışa çıkardı. Biz de sizler için bu monitörü deneyimledik ve bu incelememizde tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Monitörün kutusunu açtığımızda karşımıza HDMI kablo ve bir adet güç kablosu karşımıza çıkıyor. Standart uzunlukta olan bu kabloların akabinde eseri kurmaya başlıyoruz. Philips 325E1C/01 konseyimi çok kolay değil lakin heyetim için uzun uğraşlar verdiğimizi de söyleyemeyiz. Birkaç kolay aparat birleşimi ve tornavida yardımıyla monitörü kullanılabilir duruma getiriyoruz.

Philips 325E1C/01 kavisli ekranıyla şık bir tasarım çizgisi yakalıyor. Bu kavisli ekran yalnızca şık manzara değil tıpkı vakitte oyunlarda daha geniş bir alanı görüntülemenize imkan tanıyor. 31.5 inç büyüklüğünde olan bu LCD panel, QHD ve 2560 x 1440 piksel çözünürlük sunuyor. Bu da oyunlarda çok daha âlâ manzara kalitesi yakalamanıza imkan tanıyor ve oyun keyfinizi adeta ikiye katlıyor.

Philips 325E1C/01 Curved Monitör incelemesi

Monitörün 93 PPI ekran yoğunluğu, yaşadığımız tecrübesi daha düzgün hale getiriyor. Lakin eserde dahili bir hoparlör mevcut değil. Yeniden de ses çıkışının olması olumlu bir nokta. Buraya kendi hoparlörünüzü bağlayabilir ve bu sorunu de aşabilirsiniz. Tam bir fiyat performans eseri olan Philips 325E1C/01, markanın “Ultra Geniş Renk Teknolojisi” olarak isimlendirdiği bir teknolojiye sahip. Canlı bir imaj için daha geniş renk yelpazesi sunan bu özellik, daha geniş renk gamı ve doğal görünümler yakalamamızı sağlıyor.

Biz de söz edebildiğimiz kadar monitörü sizlere anlatmaya çalıştık. Eseri Philips 325E1C/01 biçiminde aratabilir ve fiyat ayrıntılarına internet üzerinden bakabilirsiniz. Çünkü eserin fiyatları satıcıdan satıcıya değişkenlik gösterebiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar