Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaBluesky beklenen özelliği kullanıma sundu! Bak işine Twitter!

Bluesky beklenen özelliği kullanıma sundu! Bak işine Twitter!

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey tarafından geliştirilen mikroblog platformu Bluesky, daima güncellenen özellikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Bluesky’in son güncellemesi, kullanıcıların oturum açmadan da platform üzerindeki gönderilere erişimini sağlamak ismine kıymetli bir adım olarak öne çıkıyor. Artık oturum açmadan da Bluesky’daki gönderilere göz atmak mümkün olacak.

Bluesky’in getirdiği bu özellik, kullanıcı tecrübesini daha da geliştirerek platformun kullanımını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Oturum açma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu güncelleme, bilhassa kullanıcıların daha süratli ve esnek bir formda içeriklere ulaşmasına imkan tanıyacak.

Bluesky beklenen özelliği kullanıma sundu! Bak işine Twitter!

Bu yeni bilhassa birlikte Bluesky kullanıcıları, oturum açma süreciyle uğraşmadan, platformdaki gönderileri görebilecekler. Lakin bu durum, platformu kullananların gönderilerini oturum açmayan şahısların görmesini engelleyebilme seçeneğiyle dengeleniyor. Kullanıcılar, bu özelliği ayarlar kısmından basitçe aktifleştirerek istedikleri şahsî tercihlere nazaran belirleyebilecekler.

Bluesky’in bu güncellemesi, platformun rekabetçi bir mikroblog olma gayesi doğrultusunda kullanıcı dostu araçlar sunma eforunu gösteriyor. Oturum açmadan gönderilere erişim, bilhassa toplumsal medya kullanıcılarının vakitlerini daha tesirli bir halde değerlendirmelerine yardımcı olabilir.

Bu gelişme, Bluesky’in Twitter gibisi bir mikroblog platformu olarak kullanıcı kitlesini artırma hedefini güçlendirebilir. Bilhassa kullanıcıların kapalılık tercihlerine daha fazla hürmet gösterme ve şahsileştirilmiş tecrübe sunma istikametindeki adımlar, mikroblogun popülerliğini artırabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar