Cuma, Ekim 7, 2022
Google search engine
Ana SayfaOyunPlayStation Spartacus Oyun Aboneliği Servisinin Fiyatlandırması Muhakkak Oldu

PlayStation Spartacus Oyun Aboneliği Servisinin Fiyatlandırması Muhakkak Oldu

Bir süredir PlayStation’ın Xbox Games Pass benzeri bir abonelik servisi üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Kod adı PlayStation Spartacus olan bu abonelik servisinin fiyatlandırması ve içeriğiyle ilgili bazı yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Ve bu durum, abonelik servisinin çıkmaya yakın olduğuna işaret ediyor olabilir.

VentureBeat’in yakın tarihli bir haberine ve GameSpot’un aktardığına göre, PlayStation Spartacus, kullanıcılara üç farklı abonelik planı sunacak: essential, extra ve premium. Ancak habere göre, bu isimler servisin kullanıma sunulmasından önce değiştirilebilir.

Meral Erden: PlayStation Spartacus Oyun Aboneliği Servisinin Fiyatlandırması Muhakkak Oldu 1

Abonelik planındaki ilk seviye olan essential’ın fiyatının aylık 10 dolar olacağı ve PlayStation Plus’ın aksine, her ay küçük bir oyun koleksiyonuna erişim sağlayacağı söyleniyor. Extra planının fiyatı aylık 13 dolar olacak ve essential planındaki oyun koleksiyonuna ek olarak, PlayStation Now’a benzer daha büyük bir PlayStation oyun kataloğuna erişim sunacak.

Son olarak premium abonelik planı ise önceki iki planın sunduklarının yanı sıra, PlayStation Now’ın yayın yetenekleri, bir “klasik oyunlar” kütüphanesi ve oyuncuların yeni oyunları satın almadan önce denemelerine olanak tanıyan yeni bir “oyun denemeleri” özelliğine sahip olacak. Ancak haberde oyun denemeleri özelliğinin muhtemelen EA Play’dekine benzer bir zaman sınırı işlevine sahip olacağı belirtiliyor. Premium abonelik planının fiyatı ise 16 dolar olacak.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar