Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaOyunRazer Kitsune ile tanışın: En Âlâ Dövüş Oyunu Tecrübesi için Tüm...

Razer Kitsune ile tanışın: En Âlâ Dövüş Oyunu Tecrübesi için Tüm Düğmeleri Optik Arcade Denetimcisi

Razer Kitsune, klâsik dövüş kollarına benzemez. Giriş yanılgılarını ortadan kaldırmak ve optimum komutları yürütmek için eksiksiz, hassas dörtlü hareket düğmesi tertibine sahip gelişmiş, ultra hassas bir arcade kontrolcüsüdür. Joystick aksiliklerine veda edip pak, canlı bir oynanışa merhaba diyeceksiniz! Bu dört düğmeli sistem, profesyonel dövüş oyunu oyuncuları için rekabet avantajı sağlamaktadır.

Kaputun altında ne var diye sorabilirsiniz? Resmi olarak tanıttığımızda paylaşacak daha çok şeyimiz olacak, lakin ön tanıtım olarak Kitsune’yi son teknolojimiz Razer™ Düşük Profilli Doğrusal Optik Anahtarlarımızla donattık. Daha kısa çalıştırma yüksekliği ve yıldırım suratında reaksiyon ile, kombinasyonlarınızı en üst seviyeye çıkarmak ve nötrü denetim etmek için gereksiniminiz olan sürate ve hassasiyete sahip olacaksınız. Standart dövüş çubuklarındaki klasik düğmelerle; klavye teknolojisindeki uzun geçmişimizi dövüş oyunu topluluğuyla paylaşmak için buradayız.

Razer Kitsune ile tanışın: En Güzel Dövüş Oyunu Tecrübesi için Tüm Düğmeleri Optik Arcade Kontrolcüsü

En değerlisi, Capcom ile yakın iş birliği içinde geliştirilen ve profesyonel seviyede oyun muhtaçlıklarını karşılamayı geçin, aşmasını sağlayan Razer Kitsune, tüm Capcom Pro Tour standartlarına uygun bir tasarım sunar. En yeni eşzamanlı aksi kardinal istikametli giriş kurallarına uygunluk dahil olmak üzere bütün turnuva düzenlemeleri ve kurallarına dikkatle uyar. Bu bağlılık Kitsune’nin turnuvalarda kullanım yasallığındaki yerini sağlamlaştırırken, oyunculara da aygıtı satın alıp, en üst seviyede rekabetçi dövüş oyunlarına hazırlanma imkânı sunuyor.

Seyahat eden profesyonel oyunculardan lokal turnuvalara sık sık katılanlara kadar Razer Kitsune’nin herkes için kusursuz bir taşınabilir yol arkadaşı olmasını istiyoruz. Kolay saklama ve heyetim sağlayan bir form faktörü ile ince ve taşınabilirdir. Kaldıraçsız tasarımı, sırt çantanıza rahatça sığar ve çıkarılabilir USB Type C kablosu, daima kablo sarıp açma zahmetini ortadan kaldırır.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar