Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaReal Madrid hesabı yanlış Arda Güler’i etiketledi!

Real Madrid hesabı yanlış Arda Güler’i etiketledi!

Bildiğiniz üzere Türk futbolunun göz bebeği olan Arda Güler, şimdi 18 yaşında Real Madrid’e transfer olmayı başardı. Yeteneği kadar konuşması ve karakteriyle de yaşından çok daha olgun görünen Arda, toplumsal medyada da epeyce tanınan. Bilhassa de Real Madrid kulübünün resmi hesapları, daima olarak ulusal futbolcunun fotoğraflarını paylaşıyor.

Real Madrid hesabı yanlış Arda Güler’i etiketledi!

Arda Güler’in etkileşim gücünün farkına varan ve bu madeni işlemek isteyen Real Madrid’in toplumsal medya yöneticileri, daima olarak Arda’nın fotoğraflarını paylaşıyor. Türk kullanıcılar tarafından ağır halde beğeni ve yorum yağmuruna tutulan paylaşımlara her gün yenileri ekleniyor. Lakin bu ağır mesai, adminlerin yanılgı yapmasına neden olmuş durumda. Real Madrid’in Facebook hesabı tarafından paylaşılan son fotoğrafta, ulusal futbolcuyla hiçbir alakası olmayan diğer birinin hesabı etiketlendi. Fakat kullanıcılar bu durumun farkına bile varmadı ve yorumlarda Arda’ya takviye bildirileri yağdı.

Real Madrid zati dünyanın en tanınan kulüplerinden birisi lakin Arda Güler’in takıma katılmasıyla bir arada Türk kullanıcılar kulübü eskisinden çok daha fazla takip ediyor. Kulüp de neredeyse çabucak her idman fotoğrafında Arda Güler’e yer vererek toplumsal medyadaki gücünü arttırmanın hesapların yapıyor. Genç oyuncuyu ezeli rakibi Barcelona’dan söküp alan Madrid, toplumsal medyada da Katalanların önünde gidiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar