Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaDonanımRedmi, 21.5 inçlik yeni bir monitör çıkardı: 74 dolar

Redmi, 21.5 inçlik yeni bir monitör çıkardı: 74 dolar

Ulaş Utku Bozdoğan: Redmi, 21.5 Inçlik Yeni Bir Monitör Çıkardı: 74 Dolar 1

Redmi markası ürün yelpazesini yeni bir monitörle genişletti. Çinli şirket ev ve ofis kullanımı için tasarlanmış uygun fiyatlı bir Redmi Display modeli piyasaya sürdü.

Xiaomi 12S serisi için ön sipariş sayısı 250 binin üzerinde

22 sa. önce eklendi

Monitör 1920 x 1080 piksel çözünürlük, 75 Hz yenileme hızı, 3000:1 kontrast oranı ve 300 nit maksimum parlaklık sunan 21.45 inç ekrana sahip. Panel ayrıca 8 bit renk derinliği ve 178 derecelik görüş açısına sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Redmi, 21.5 Inçlik Yeni Bir Monitör Çıkardı: 74 Dolar 3

Fiyat etiketi de açıklandı

NTSC renk gamının %72’sini kapsayan ekran, TUV düşük mavi ışık sertifikası sayesinde göz yorgunluğunu en aza indiriyor. Monitörde HDMI ve VGA bağlantı noktaları mevcut. Ayrıca ayarlanabilir stand ile geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Redmi, 21.5 Inçlik Yeni Bir Monitör Çıkardı: 74 Dolar 5

21.5 inçlik Redmi Display şu an için Xiaomi Mall, Jingdong Mall ve Çin’deki diğer e-ticaret sitelerinde ön siparişe açıldı. Fiyat etiketi 74 dolar. Monitörün uluslararası pazarda satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Redmi, 21.5 inçlik yeni bir monitör çıkardı: 74 dolar

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar