Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaİnternetTwitch, reklam izlemeden kanalları keşfetmenin yeni bir yolunu test ediyor

Twitch, reklam izlemeden kanalları keşfetmenin yeni bir yolunu test ediyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Twitch, Reklam Izlemeden Kanalları Keşfetmenin Yeni Bir Yolunu Test Ediyor 1

Twitch, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için yeni bir özelliği test ediyor. Kanal Değiştirici adındaki yeni özellik, kullanıcıların izlemek için aralarından seçim yapabilecekleri bir dizi farklı akışın önizlemelerini gösteriyor.

Test, bu ay sonlanacak

Kanal Değiştirici özelliği, herhangi bir reklam olmadan kullanıcıların ekranın alt kısmında yer alan kanal önizlemelerine bakmalarına olanak tanıyor. 60 saniyelik önizleme sayesinde kullanıcılar, belirli bir kanalı beğenip beğenmediklerini daha kolay anlayabilecekler.

Twitch, Kanal Değiştirici’nin yanı sıra bir akışta en fazla beş misafirin bir toplantı sahibine katılmasına izin veren Konuk Star‘ı da başlattı.

Gulfstream G800 uzun menzilli iş jeti, ilk uçuşunu gerçekleştirdi

19 sa. önce eklendi

Kanal Değiştirici özelliği şu anda belirli Twitch kullanıcılarıyla test ediliyor. Platform, testi bu ay içerisinde sonlandıracak ve aldığı geri dönüşleri analiz edecek. Özelliğin kararlı bir sürümle sunulup sunulmayacağı henüz bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Sosyal Medya Haberleri
  • Twitch, kanalları keşfetmenin yeni bir yolunu test ediyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar