Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaDonanımSamsung'un yeni kaleminin fiyatı biraz canınızı sıkabilir

Samsung’un yeni kaleminin fiyatı biraz canınızı sıkabilir

Samsung, yaratıcılar için özel olarak tasarlanmış S Pen Creator Edition isimli kalemini resmi mağazalarında satışa sundu. Bu kalemin fiyatı Çin’de 799 yuan iken milletlerarası alanda ise 159 dolar. Samsung, Galaxy Tab S9 Serisi S Pen ve S Pen Pro üzere öteki S Pen kalemlerini de sunmaktadır ancak S Pen Creator Edition, yaratıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Yeni kalemin bariz özelliklerinden biri artırılmış eğim hassasiyetidir. Bu sayede daha gerçek ve ayrıntılı çizim tecrübeleri sunar. Kullanıcılar, farklı kalem uçlarına geçiş yapmaya gerek kalmadan süratle çizim yapma ile not alma ortasında geçiş yapabilirler.

Ergonomik muhtaçlıkları göz önünde bulundurarak uzun müddetli kullanım için tasarlanan S Pen Creator Edition, el yorgunluğunu en aza indirecek halde boyutlandırılmıştır. Kullanıcıların eline rahatça oturacak halde yapılmıştır. Kullanılmadığı vakitlerde tabletlerin ardına manyetik olarak takılabilir.

Samsung’un yeni kaleminin fiyatı biraz canınızı sıkabilir

Bu kalemin ayırt edici özelliklerinden biri üniversaldir. Bu kalem, S Pen girişini destekleyen tüm Samsung Galaxy akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla kullanılabilir. Lakin bu özelliği kullanabilmek için kullanıcıların ek aygıtlara sahip olmaları ve Samsung hesaplarına giriş yapmış olmaları gerekmektedir.

Paket içerisinde kalem, ayarlamalar için bir penset ve kullanıcı tercihlerine nazaran seçenek sunan iki ekstra kalem ucu bulunmaktadır. Estetik açıdan S Pen Creator Edition şu anda Beyaz tasarımı ile gümüş ayrıntılarıyla geliyor. Tab S9 serisi S Pen ile karşılaştırıldığında, bu versiyonun çapı 0,9 mm daha büyüktür. Eserin ölçüleri 9.1 x 153.35 x 8.7 mm’dir ve yalnızca 10,6 gram ağırlığındadır. Ayrıyeten IPX4 su geçirmezliğe sahiptir.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar