Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunSpider-Man PS5 Bundle paketi daha fazla ülkede satışa çıkıyor!

Spider-Man PS5 Bundle paketi daha fazla ülkede satışa çıkıyor!

Sony, bu ay Hindistan’da, Insomniac firmasının büyük bir heyecanla beklenen Spider-Man 2 oyununun lansmanıyla eş vakitli olarak Sony PlayStation 5 Spider-Man 2 Paketi’ni piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçen ay Sony, PS5 Spider-Man 2 Özel Sürüm konsolunu Amerika ve Avrupa üzere pazarlarda da tanıttı.

Hindistan’da PlayStation 5 Spider-Man 2 paketini seçen müşteriler, konsolun disk sürümüne, bir denetim aygıtına ve tam Spider-Man 2 oyununu dijital olarak indirmek için bir kupon alacaklar. Fakat, Sony’nin bu pakette Spiderman temalı denetim aygıtı, ön yüz yahut fizikî oyun kopyasını dahil etmediğini belirtmekte yarar var. Bununla birlikte, özel sürüm konsol ayrıyeten Hindistan’da ayrıyeten piyasaya sürülecek.

Spider-Man PS5 Bundle paketi daha fazla ülkede satışa çıkıyor!

Bu paketin fiyatı şimdi onaylanmamış olsa da, 20 Ekim’den itibaren mağazalarda olması bekleniyor. PlayStation 5 Cricket 24 Paketi’nin Hindistan’da nasıl fiyatlandırıldığına dayanarak, kısa bir müddet için 48,190 Rs’den (590 dolar) başlayarak daha sonra 59,390 Rs’ye (710 dolar) çıkabileceğini düşünüyoruz.

Eğer PS5’inizle birlikte PlayStation Plus alıyorsanız, 6 Kasım’a kadar The Callisto Protocol, Weird West ve Farming Simulator 22 üzere oyunları fiyatsız oynayabileceğinizi bilmekten memnunluk duyacaksınız.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar