Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaİnternetSon kale yıkıldı: Amazon Prime fiyatına yüzde 400 artırım geldi!

Son kale yıkıldı: Amazon Prime fiyatına yüzde 400 artırım geldi!

Ulaş Utku Bozdoğan: Son Kale Yıkıldı: Amazon Prime Fiyatına Yüzde 400 Artırım Geldi! 1 Dünyanın en büyük alışveriş sitesi Amazon’un sunmuş olduğu Amazon Prime abonelik hizmeti Türkiye’de zamlandı. Geçtiğimiz aylarda Prime abonelik fiyatları öbür ülkelerde de artış göstermişti fakat bu artırımlar Türkiye’ye yansımamıştı. Artık ise artık “son kale” yıkıldı diyebiliriz. İşte yeni Amazon Prime fiyatı:

Amazon Prime fiyatı zamlandı

Ulaş Utku Bozdoğan: Son Kale Yıkıldı: Amazon Prime Fiyatına Yüzde 400 Artırım Geldi! 3 Amazon Prime abonelik fiyatı bilindiği üzere Türkiye’de sadece 8 TL idi. Çok kısa bir müddet evvel yapılan güncelleme ile Prime abonelik fiyatı 8 TL’den 39 TL’ye yükseltildi. Fiyat artışı ise neredeyse yüzde 400 düzeyinde. Prime fiyatı fiyat bakmaksızın önemli bir artış görmüş olsa da halihazırda sunmuş olduğu yararlar göz önüne alındığında rakiplerinden çok daha uygun bir fiyata sahip durumda.

Yeni Amazon Prime fiyatı halihazırda yeni abonelik almak isteyenler için etkin edilmiş durumda. Şayet Prime abonesi değilseniz ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda 39 TL fiyat ile hizmete abone olunabiliyor. Yeni fiyatın mevcut aboneler için hangi tarihten itibaren geçerli olacağı bilgisi ise şimdilik mevcut değil.

Amazon Prime üyeliği olanlar, yapacakları alışverişlerde fiyatsız ve süratli teslimat seçeneğinden yararlanabiliyor. Bunun yanında Prime aboneleri birebir vakitte Amazon Prime Video’dan da fiyatsız bir biçimde faydalanabiliyor. Ek olarak abone olanlar her ay Prime Gaming üzerinden fiyatsız oyunlar yahut League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile, Wild Rift üzere pek çok oyun için ek içerikler alabiliyor. Tüm bunların yanında Amazon’un sahibi olduğu Twitch üzerinde her ay fiyatsız bir formda bir yayıncıya da abone olunabiliyor. Twitch demişken, Prime fiyatının artmasının akabinde platformdaki abonelik fiyatlarında de bir atış beklenebilir.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar