Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaOyunSony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tarihi bir adım attı

Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tarihi bir adım attı

Sony, PlayStation tecrübenizi artırmak için heyecan verici yenilikler yapıyor. Bravia Core uygulaması, yeni bir tasarım alarak Sony Pictures Core olarak tekrar markalandırılıyor. En âlâ yanı ne biliyor musunuz? Bu özellik, hem PS5 hem de PS4 konsollarına geliyor ve oyuncuların oyun konsollarından 2.000’den fazla sinemaya erişmelerine imkan tanıyor.

Sony Pictures Core’da, Spider-Man: Örümcek Evreni’nden, Spider-Man: Konuta Dönüş Yok’a, Kayıp Kent’e, Eşitlikçi’ye, Üzülme’ye, Kurşun Treni’ne, Hayalet Avcıları: Sonrası’na ve daha birçok sineması bulabilirsiniz.

Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tarihi bir adım attı

Ancak PlayStation Plus Premium yahut Deluxe aboneleri için daha da hoş haberler var. Abonelikleri dahilinde Sony Pictures Core uygulaması üzerinden tam 100 sinemaya erişebilecekler. En hoş yanı? Bu, reklamsız bir tecrübe ve sinema kataloğu sistemli olarak güncellenecek. Sony, PS Plus aboneleri için daha birçok avantajın yakında ekleneceğini belirtiyor, Crunchyroll’dan seçilmiş anime içerikleri bu avantajlardan biri olabilir.

Sony Pictures Core şu anda, PlayStation’ın resmi olarak satıldığı 23 farklı pazarda indirilmeye hazır. PlayStation 5 kullanıcıları için bu uygulamayı Medya kısmında, PlayStation 4 kullanıcıları ise PS Store’da bulabilirler.

Ancak uygulamanın erişilebilirliği bölgeye nazaran değişebilir. Örneğin, Hindistan üzere kimi bölgelerde şu an için bu uygulamaya erişim olmayabilir. Sony’nin cümbüş tekliflerini genişletme ve düzgünleştirme atılımı, PS Plus abonelik fiyatlarını yakın vakitte yine düzenledikten sonra geldi, bu da Sony Pictures Core’un aboneliklerin bedelini artırma stratejisinin bir modülü olabileceğini gösteriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar