Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaOyunStar Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor!

Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor!

2023’ün en çok beklenen oyunları arasında yer alan Star Wars Jedi: Survivor, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Ancak oyunla ilgili gelen haberler pek de iç açıcı değil. Zira PC sahipleri, oyunla ilgili çok ciddi performans sorunları yaşadıklarından bahsediyorlar. Oyun öyle bir noktaya geldi ki Steam’de Star Wars Jedi: Survivor, olumsuz yorumlarla dolu.

2019’da yayınlanan Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki oyundan beklentiler yüksekti. Aslında Steam’deki yorumlara baktığımızda, kimsenin oyunun içeriği ile ilgili eleştiri yapmadığını görüyoruz. Ancak iş performansa geldiğinde durum değişiyor. Kimileri 30 fps’in bile üzerine çıkamadığını söylerken, kimileri ise oyunu hiç açamadıklarından bahsediyorlar.

Her iki yorumdan biri olumsuz!

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor! 1

Steam’de oyunun sayfasına girdiğimizde, 12 bin 647 adet yorum yapıldığını ve bunların sadece yarısının olumlu olduğunu görüyoruz. Olumsuz yorumlar ise neredeyse tamamen performans ve optimizasyon sorunları ile ilgili. Tarih tekerrür ediyor ve bir kez daha Cyberpunk 2077’in ilk günlerini yaşıyoruz diyebiliriz.

Ancak bu durumun değişeceğini umuyoruz. EA, muhtemelen oyunun performansını ve optimizasyonunu iyileştirmeye odaklanan bir güncelleme üzerinde çalışmalarını sürdürüyordur. Bu güncelleme yayınlandığında, oyunla ilgili yorumların “Karışık”tan “Olumlu”ya döneceğini düşünüyoruz. Ama bunu ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

Oyunla ilgili yapılan bazı yorumlar şöyle:

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor! 3

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor! 5

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor! 7

İnanç Can Çekmez: Star Wars Jedi: Survivor Performans Sorunlarıyla Boğuşuyor! 9

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar