Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaOyunSuicide Squad: Kill the Justice League için geri sayım sürüyor!

Suicide Squad: Kill the Justice League için geri sayım sürüyor!

Rocksteady, Batman: Arkham Asylum oyunuyla muhteşem kahraman oyunları dünyasında ihtilal yaratmış bir stüdyo olarak tanınıyor. Bu muvaffakiyetini, daha da sevilen Batman: Arkham City ve kimi tartışmalara karşın yeniden de şahane olan Batman: Arkham Knight oyunları ile pekiştirdi. Oyun dünyası, bu stüdyonun bir sonraki projesini merakla bekliyordu. Warner Bros. Games’in bünyesinde olması sebebiyle birçok kişi bir DC kainatı oyunu beklerken, varsayımlar tam da nokta atışı çıktı, lakin iddia edilenden farklı bir karakter kümesiyle: Suicide Squad.

Rocksteady’nin yeni projesi “Suicide Squad: Kill the Justice League”, 2020 yılındaki DC FanDome etkinliğinde resmi olarak duyuruldu. Bu anti-kahraman kümesine dayalı birinci sinema beklentileri karşılayamamıştı, bu yüzden pek çok hayran Rocksteady’nin bu projeyi üstlenmesi konusunda tereddütlüydü.

Suicide Squad: Kill the Justice League için geri sayım sürüyor!

Ancak yayınlanan birkaç tanıtım görüntüsü ve oyun içi imajlarla birlikte, stüdyonun hala formunda olduğu açıkça anlaşıldı. Bu “intihar görevine” biz atıldık ve “Suicide Squad: Kill the Justice League” hakkında bilmeniz gereken her ayrıntısı sizin için derledik.

Oyunun çıkış tarihi başlangıçta 26 Mayıs 2023 olarak planlanmıştı, ancak Rocksteady, oyunculara en âlâ kalitede bir tecrübe sunabilmek için bu tarihi 2 Şubat 2024’e erteledi. Şirket, bu kararı açıklarken “oyunu eksiksiz bir kalitede tecrübe haline getirebilmek için gerekli vakti ayırmak zorunda kaldık” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar