Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaYazılımTanınan oyun Battlefield 2042 büsbütün fiyatsız bir oyun olabilir

Tanınan oyun Battlefield 2042 büsbütün fiyatsız bir oyun olabilir

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Oyun Battlefield 2042 Büsbütün Fiyatsız Bir Oyun Olabilir 1

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE’ın yaptığı Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2042, geçtiğimiz yıl çıkışını yaptı ancak ne yazık ki iyi bir çıkış yapamadı.

Oyunun kötü çıkışı sebebiyle de birçok oyuncu, oyunu eleştirdi. Normal olarak da oyunun oyuncu sayısı serinin diğer oyunlarına göre düşük kaldı. Battlefield 2042 ile ilgil birçok bilgiyi önceden paylaşan Tom Henderson da Electronic Arts’ın oyunu Free to Play yapmak gibi birçok fikri değerlendirdiğini açıkladı. Detayları videomuzda bulabilirsiniz.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar