Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaThreads'e düzenleme düğmesi geldi ve rastgele bir abonelik de gerekmiyor

Threads’e düzenleme düğmesi geldi ve rastgele bir abonelik de gerekmiyor

Bu en yeni özelliklerden biri, insanların bir yanılgıyı düzeltmek istediklerinde bir şeyi yine paylaşmak zorunda kalmamalarına yardımcı olacak bir düzenleme düğmesi.

X’in platforma bir düzenleme düğmesi eklemesi 16 yıl sürdü ve akabinde onu Twitter Blue/X Premium ödeme duvarının gerisine yerleştirdi. Threads’in, tüm kullanıcılar için fiyatsız olan ve taşınabilir aygıtlardan ve web’den kullanılabilecek misal bir seçeneği sunması ise üç aydan biraz fazla sürdü.

Threads’e düzenleme düğmesi geldi ve rastgele bir abonelik de gerekmiyor

9to5Google’ın da belirttiği üzere, Threads’te bir şey yayınladıktan sonra onu düzenlemek için beş dakikanız olacak. Bu gereğince makul bir vakit dilimi (X kullanıcılarının tweet’lerinde ince ayar yapmak için bir saate kadar mühletleri var). İşin olumsuz yanı, Threads bir gönderinin düzenleme geçmişini göstermiyor. Bu, şeffaflık açısından olumsuz bir durum, bilhassa de birileri çok süratli ilgi gören bir gönderinin içeriğini kıymetli ölçüde değiştirirse.

Meta CEO’su Mark Zuckerberg ayrıyeten Threads’in ses klipleri yayınlama seçeneğini eklediğini belirtti. Bunlar “karaoke üslubu transkripsiyon” özelliğine sahip. Bu, bilhassa konuşmayı yazmaktan (veya sesi metne dönüştürme özelliklerini kullanmaktan) tercih edenler için bir öbür güzel geldiniz güncellemesi. Bu ortada, Threads’in ayrıyeten trend olan bahisler özelliği üzerinde çalıştığı da görülüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar