Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaOtomobilTOGG kazalarda ne kadar güçlü?

TOGG kazalarda ne kadar güçlü?

Yerli ve ulusal arabamız olan TOGG, üçüncü defa bir kaza haberiyle gündeme geldi. Daha evvel Fiat Palio ve Volvo marka araçlarla kazaya karışan TOGG T10X, bu çarpışmalardan nispeten az hasarla kurtulmuştu. Lakin son kaza, yerli arabanın önemli bir formda ziyan görmesine yol açtı. Ziraî hedeflerle kullanılan ve halk ortasında “patpat” olarak bilinen bir araç, TOGG T10X ile çarpıştı ve yerli arabanın sağ ön ve art kapılarında değerli hasarlara neden oldu. Şaşırtan bir biçimde patpat olarak isimlendirilen aracın ise kazadan haberi yok üzereydi.

TOGG patpat ile çarpıştı! (TOGG pert oldu)

TOGG, Türkiye’nin otomotiv kesimindeki büyük bir başarısı ve gururu olarak lanse edildi. İleri teknolojisi, etraf dostu özellikleri ve yenilikçi dizaynıyla dikkat çeken bu araba, yurt içinde ve yurt dışında büyük bir ilgiyle karşılandı. Lakin üçüncü sefer karıştığı kaza TOGG T10X’in dayanıklılık konusundaki fiyakasına biraz gölge düşürdü.

TOGG T10X, evvelki kazalarda nispeten az hasarla kurtulmuştu ve bu, arabanın sağlamlığını ve çarpışma güvenliğini vurgulamıştı. Fakat son kaza, aracın kapılarında önemli deformasyonlara ve hasarlara yol açtı. Patpat olarak bilinen ziraî araç ise bu kazadan neredeyse hiç etkilenmemiş üzere görünüyordu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar