Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaOtomobilTOGG otobanda sürat testi yaptı! İşte o imajlar

TOGG otobanda sürat testi yaptı! İşte o imajlar

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG bu yıl yollarda yerini alacak. Söz konusu araç bir süredir merakla bekleniyordu. TOGG’un piyasaya sürülmesine az bir süre kala merakla beklenen araç otobanda hız testine tutuldu.

Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG otobanda hız testi yaparken görüntülendi. Kamuflajlı haldeki aracın arka aydınlatmaları sayesinde görüntülerdeki aracın TOGG olduğu açıkla belli oluyor.

Merakla beklenen araç 200 km/s’ten hızlı bir şekilde sürüş performansı gerçekleştirdi. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler kısa sürede gündem oldu.

Görüntüler gece de çekilmiş olsa meraklı gözlerin merceğinden kaçamadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, gece karanlığında çekilmiş olsa da aracın TOGG olduğu bariz bir şekilde belliydi.

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar