Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaToplumsal medya bu bayanı konuşuyor! Bana koca bulana 5 bin dolar vereceğim!

Toplumsal medya bu bayanı konuşuyor! Bana koca bulana 5 bin dolar vereceğim!

Los Angeles eyaletinde yaşayan 36 yaşındaki avukat Meskene Tilley Coulson, sıra dışı bir adım atarak TikTok platformunda büyük bir dikkat çekti. Bekarlıktan bıkan Coulson, kendisinin de beğeneceği bir eş adayı bulan kişi yahut şahıslara 5 bin dolar (yaklaşık 130 bin TL) ödeme yapacağını duyurdu. Bu değişik teklif, toplumsal medyanın gücüyle birçok insanın dikkatini çekti ve süratle viral hale geldi.

Eve Tilley Coulson, çağdaş çağın tanınan toplumsal medya uygulamalarından biri olan TikTok üzerinden bekârlık durumunu lisana getirdi. Görüntülerinde samimi bir halde kendini söz eden Coulson, artık hayatını paylaşabileceği bir eş aradığını ve bu arayışında çöpçatanlık hizmetine başvurabileceğini belirtti. Fakat değişik olan nokta, kendisine uygun bir eş adayı bulan şahsa ödeme yapacağıydı.

Sosyal medya bu bayanı konuşuyor! Bana koca bulana 5 bin dolar vereceğim!

Bu harikulâde teklif, toplumsal medya kullanıcıları ortasında büyük bir merak uyandırdı. Birçok kişi, Coulson’ın bu farklı ve bahadır adımına reaksiyon gösterirken, kimileri da teklifine olumlu cevap verdi. TikTok görüntüleri süratle yayılarak viral oldu ve binlerce kişi teklifle ilgili yorumlar ve tekliflerde bulundu.

Coulson’un teklifi, çağdaş çağın alaka dinamiklerinde yeni bir boyut açıyor. Toplumsal medya platformlarının insanların hayatında giderek daha fazla yer kaplamasıyla birlikte, münasebet arayışlarında da bu platformlara başvurma eğilimi artıyor. Coulson’un TikTok üzerinde yaptığı teklif, bekâr olanların çöpçatanlık hizmetlerinden faydalanma konusunda farklı bir perspektif sunuyor.

Ancak, Coulson’un teklifi birtakım tartışmalara da neden oldu. Kimileri, aşkın parayla satın alınamayacağını ve alakaların doğal yollarla oluşması gerektiğini savunurken, kimileri da bu adımın çağdaş münasebet dinamiklerine uygun olduğunu düşünüyor. Her ne kadar kimi bireyler bu teklifi çarpıcı ve heyecan verici bulsa da, alakaların duygusal bağlar üzerine inşa edilmesi gerektiği görüşü yaygın olarak kabul ediliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar