Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOtomobilToyota Corolla fiyat listesi: Yok bu türlü artırım

Toyota Corolla fiyat listesi: Yok bu türlü artırım

Ulaş Utku Bozdoğan: Toyota Corolla Fiyat Listesi: Yok Bu Türlü Artırım 1

Ülkemizde sıfır araba satın almak gerçekten de zorlaştı. Nitekim bunu 2022 fiyatlarından da anlamak mümkün. Otomobil üreticileri, artık 2021 yerine 2022 model otomobillerini satmaya başladı. Bu da maalesef ki yeni zamları beraberinde getiriyor. Aslına bakarsanız araçlarda herhangi bir değişiklik yok. Sadece satın alacağınız model 2021 değil de 2022 olacak geçecek. Ancak fiyatlar konusunda çok ciddi değişimler söz konusu. Bunun en önemli örneklerinden biri ise Toyota Corolla. Haydi o zaman lafı fazla uzatmadan otomobilin fiyatları nasıl şekillenmiş bir göz atalım.

Toyota Corolla fiyat listesi: Yok böyle zam

Toyota Corolla 2021 yılının Eylül ayında 220.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyordu. Bu manuel seçeneğin fiyatıydı ve otomatik vites için sadece 10.000 TL kadar fark ödemeniz lazımdı. Şimdi ise işler değişti. Aracın fiyatı neredeyse iki kat arttı.

Toyota Corolla baz donanım seviyesinde karşımıza 1.5 litrelik benzinli bir motor ile geliyor. Bu motora eşlik eden şanzıman ise maalesef ki manuel. Araç Vision olarak isimlendirilen bu donanım paketiyle beraber 404.250 TL’den alıcı bulacak.

Eğer manuel yerine otomatik şanzıman istiyorsanız ödemeniz gereken bedel 421.750 TL’ye kadar çıkıyor. Otomobilin tüm versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.5 Vision

Fiyatı: 404.250 ₺

Ulaş Utku Bozdoğan: Toyota Corolla Fiyat Listesi: Yok Bu Türlü Artırım 3

1.5 Vision Multidrive S

Fiyatı: 421.750 ₺

Ulaş Utku Bozdoğan: Toyota Corolla Fiyat Listesi: Yok Bu Türlü Artırım 5

1.5 Dream Multidrive S

Fiyatı: 455.850 ₺

Ulaş Utku Bozdoğan: Toyota Corolla Fiyat Listesi: Yok Bu Türlü Artırım 7

1.5 Dream Multidrive S

Fiyatı: 455.850 ₺

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar