Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOyunTürk Oyuncu Xantares, CS:GO FPL Avrupa'da Tüm Zamanların En İyisi Oldu!

Türk Oyuncu Xantares, CS:GO FPL Avrupa’da Tüm Zamanların En İyisi Oldu!

Counter-Strike 2, aylar süren bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta herkes için çıkış yaptı. Birçok yeniliği beraberinde getiren yapım, CS:GO’ya ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlandı. Durum böyle olunca da CS:GO’ya veda etmiş olduk.

CS:GO tarihe karışsa da arkasında birçok önemli istatistiği geride bıraktı. Bugün ise FACEIT’ten bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yapılan paylaşım, CS:GO FPL Avrupa’da tüm zamanların en iyilerini gösterdi.

Türk oyuncu Xantares, CS:GO FPL Avrupa’da tüm zamanların en iyisi oldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Türk Oyuncu Xantares, Cs:go Fpl Avrupa'Da Tüm Zamanların En İyisi Oldu! 1

FACEIT’in paylaştığı listeye göre gerçek adı İsmailcan Dörtkardeş olan Türk-Makedon profesyonel espor oyuncusu Xantares, FPL’de Avrupa’da tüm zamanların en iyi oyuncusu oldu. FPL’nin, en iyi CS:GO oyuncularının rekabet ettiği lig olduğunu belirtelim.

Xantares, 2603 maç, %56 galibiyet oranı ve 2011 puanla tüm zamanların birincisi olmayı başardı. Öte yandan Fransız oyuncu ZywOo, 1720 puanla ikinci sırada yer aldı. ZywOo’nun 804 maç ve %65 galibiyet oranına sahip olduğu görülebiliyor. Üçüncü sırada ise 1690 puanla Letonyalı brokyy bulunuyor. Son olarak Calyx takma adlı Türk oyuncu Buğra Arkın’ın listeye sekizinci sıradan girdiğini görebiliyoruz.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar