Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaİnternetTurkNet abonelik fiyatlarına artırım geldi! İşte yeni fiyatlar!

TurkNet abonelik fiyatlarına artırım geldi! İşte yeni fiyatlar!

Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından biri olan TurkNet, abonelik fiyatlarına yapılacak artırımla gündeme geliyor. Şirket, abonelerine gönderdiği kısa iletide, Eylül 2023 prestijiyle geçerli olacak yeni fiyatları duyurdu. Fiyatların yükselmesiyle birlikte TurkNet, müşterilerine daha yüksek süratlerde ve kesintisiz internet tecrübesi sunmaya devam ederken, bir yandan da özel avantajlar sunarak abonelerinin yükünü hafifletiyor.

Şirketin tanınan olan Fiber (100 Mbps) ve GigaFiber (1000 Mbps) paketlerinin yeni fiyatlarını incelediğimizde, Fiber paketinin 249,90 TL’den 299,90 TL’ye yükseldiği görülüyor. Tıpkı formda GigaFiber paketinin fiyatı da 249,90 TL’den 299,90 TL’ye çıkarıldı.

TurkNet abonelik fiyatlarına artırım geldi! İşte yeni fiyatlar!

Ancak TurkNet, bir yıl peşin ödeme yapan abonelerine özel bir tarife uygulayarak bu artırımlı fiyatları dengelemeyi amaçlıyor. Şirketin duyurusuna nazaran, bir yıl peşin ödeme yapan aboneler, Fiber (100 Mbps) ve GigaFiber (1000 Mbps) paketlerinden sırasıyla 279,90 TL karşılığında yararlanabilecekler. Bu sayede aboneler, yıllık ödemeleriyle birlikte daha cazip fiyatlarla yüksek süratli internet hizmetlerine sahip olma imkanı bulacaklar.

TurkNet’in abonelik ücretlerine yapılan bu artırım, süratli internet hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan şirketin, teknolojik altyapısını güçlendirme ve geliştirme eforlarının bir kesimi olarak bedellendiriliyor. Artırımlı fiyatların Eylül 2023 prestijiyle yürürlüğe gireceği belirtiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar