Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTwitter Blue abonelerine özel yeni özellikler geldi!

Twitter Blue abonelerine özel yeni özellikler geldi!

Twitter, son güncellemesiyle değerli bir değişikliğe imza attı. Blue abonelerine sağladığı ayrıcalıklar ortasında yer alan görüntülerin yükleme mühleti ve evrak boyutu sonları artık daha kullanıcı dostu bir hale getirildi. Evvelce bir saate kadar olan görüntüler yüklenirken, artık Blue aboneleri bu süreyi iki saate çıkarabilecek.

Twitter’ın, bu değişikliği duyurmasının akabinde, Blue aboneleri daha uzun görüntüler yükleyebilmek ve içeriklerini daha detaylı bir formda paylaşmak için sabırsızlanıyor. Bilhassa içerik üreticileri, bu gelişme sayesinde daha kapsamlı ve etkileyici görüntüler oluşturma imkanına kavuşacak. İki saatlik görüntüler, kullanıcıların öykülerini daha âlâ anlatabilmeleri ve takipçileriyle daha fazla etkileşim sağlamaları için değerli bir fırsat sunuyor.

Twitter Blue abonelerine özel yeni özellikler geldi!

Bununla birlikte, Twitter’ın fiyatlı aboneleri için sunulan bir başka yenilik, görüntü evrak boyutu sonlarında yapılan değişiklik oldu. Daha evvel Blue aboneleri için 2 GB olan evrak boyutu limiti, 8 GB olarak güncellendi. Bu, içerik üreticilerine daha yüksek kaliteli ve daha büyük boyutta görüntüler yükleyebilme imkanı tanıyacak. Fiyatlı aboneler artık daha uzun müddetli ve yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturabilecek, bu da içeriklerinin daha profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlayacak.

Twitter’ın bu güncellemesi, platformun kullanıcı tecrübesini geliştirmek ve içerik üreticileri için daha fazla fırsat sunmak emeliyle atılan kıymetli bir adım olarak kıymetlendirilebilir. Blue abonelerine sağlanan bu yeni imkanlar, platformun yayıncılık alanında rekabet gücünü artırırken, içeriklerin çeşitliliğini ve kalitesini de yükseltecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar