Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaDonanımUygun fiyatlı Vision Pro beklentilerin çok aşağısında kalabilir

Uygun fiyatlı Vision Pro beklentilerin çok aşağısında kalabilir

Bloomberg’den Mark Gurman, Power On haber bülteninde şirketin bu seçeneklere, daha düşük düzey bir model için maliyeti 1.500 ila 2.500 dolar ortasına düşürmenin yolları olarak baktığını bildirdi. 2024’ün başlarında satışa sunulması planlanan Apple Vision Pro şu anda tam olarak 3.500 dolardan başlıyor.

Daha evvelki bir raporda Gurman, daha ucuz olan Vision Pro’nun başlığın içinde daha düşük çözünürlüklü ekranlar kullanacağını söylemişti. Gurman’a nazaran şu anda buna dair en büyük gösterge, EyeSight özelliğini sağlayan harici ekranın düşebileceği.

Uygun fiyatlı Vision Pro beklentilerin çok aşağısında kalabilir

EyeSight, kullanıcının gözlerini dışa bakan bir OLED ekrana yansıtıyor, böylelikle yaklaşan herkes kullanan kişinin dikkatinin nereye odaklandığını görebiliyor. Vazife açısından tam olarak kritik olmasa da, EyeSight özelliği Apple’ın Vision Pro duyurusundaki en kıymetli satış noktalarından biriydi.

Gurman’a nazaran premium Vision Pro’nun devamı niteliğindeki bir sürüm de halihazırda üretim etabında. Bu versiyon EyeSight’a sahip olacak ve potansiyel olarak şu anda birlikte çalıştığı Zeiss eklentileri yerine muhtaçlık duyanlar için de yerleşik reçeteli lensleri tercih eden daha hafif bir dizayna sahip olacak.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar