Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaMobilVivo Pad 3'ün özellikleri ve iQOO tablet sızıntıları

Vivo Pad 3’ün özellikleri ve iQOO tablet sızıntıları

Vivo, teknoloji dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Şirketin üzerinde çalıştığı son model tablet, Vivo Pad 3, özellikleriyle dikkat çekiyor. Lakin bu aygıt, Vivo’nun piyasaya süreceği tek tablet değil. Gelin, bu bahisteki en son gelişmeleri ayrıntılıca inceleyelim.

Vivo Pad 3, güçlü özellikleriyle göz kamaştırıyor. Duyumcu Digital Chat Station tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, bu tablet, MediaTek Dimensity 9300 yonga setine sahip olacak. Bu, daha evvelki raporlarımızla da uyumlu bir ayrıntı. Tablet, köşeleri yuvarlatılmış geniş bir ekrana mesken sahipliği yapacak.

Vivo Pad 3’ün özellikleri ve iQOO tablet sızıntıları

Performans ve süratli şarj konusunda evvelki modeline nazaran iyileştirmeler sunması beklenen Vivo Pad 3‘ten bahsetmekle kalmayacağız. Vivo’nun iQOO alt markası altında yeni bir tablet daha piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. Bu aygıtın ismi şimdi bilinmese de, 8.8 inçlik büyük bir ekrana sahip olacağı tez ediliyor.

Bu hafta başında, Vivo Pad 3‘ün Vivo X Fold 3 ile birlikte duyurulacağına dair bir rapor da ele aldık. Şu ana kadar edindiğimiz bilgilere nazaran, her iki aygıtın da önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde tanıtılması beklenen. Ne yazık ki, şu an elimizde bulunan bilgiler bunlarla sonlu. Lakin, Vivo Pad 3 hakkında daha fazla bilgiye ulaştıkça sizleri de bilgilendirmeye devam edeceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar