Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaYazılımWordle ve battle royale birleşti: Squabble

Wordle ve battle royale birleşti: Squabble

Ulaş Utku Bozdoğan: Wordle Ve Battle Royale Birleşti: Squabble 1

Wordle kelime oyununun hızlı bir şekilde popüler olması ve sonrasında New York Times tarafından satın alınması yeni bir rüzgâr başlattı. Wordle konsepti farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

Squabble nasıl oynanıyor?

Şu anda sadece web üzerinde Squabble.me adresinden oynanabilen oyun Wordle ve battle royale mantığını bir araya getiriyor. 99 kişiye kadar kelime tahmini yapabildiğiniz oyun yine zamana dayalı.

Sanal bisiklet yarışını kaçırmayın

16 sa. önce eklendi

Masa üstü modundaki tarayıcılardan oynanan oyunda giriş yaptıktan sonra iki moddan birisini seçiyorsunuz. Blitz modu 5 kişiye kadar oynanırken Squabble Royale modu ise 99 kişiye kadar oynanabiliyor.

Oyuncu 6 tahmin hakkını en verimli şekilde kullanarak HP seviyesini düşürmemek zorunda. Zaman ilerledikçe düşen HP seviyesini doğru harflerle arttırabiliyorsunuz. Böylece en yakın tahminleri yapanlar kazanıyor.

Oyuncular mevcut bir oturuma otomatik katılabileceği gibi kendi oturumunu oluşturarak kodunu verebiliyor veya arkadaşının kodu ile oturuma katılıyor. Biraz Among Us tarzı bir sistem var. Oyun halen beta sürecinde.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Squabble ile arkadaşlarınıza karşı Wordle oynayın

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar