Cuma, Mayıs 27, 2022
Google search engine
Ana SayfaYazılımWordle ve battle royale birleşti: Squabble

Wordle ve battle royale birleşti: Squabble

Ulaş Utku Bozdoğan: Wordle ve battle royale birleşti: Squabble 1

Wordle kelime oyununun hızlı bir şekilde popüler olması ve sonrasında New York Times tarafından satın alınması yeni bir rüzgâr başlattı. Wordle konsepti farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

Squabble nasıl oynanıyor?

Şu anda sadece web üzerinde Squabble.me adresinden oynanabilen oyun Wordle ve battle royale mantığını bir araya getiriyor. 99 kişiye kadar kelime tahmini yapabildiğiniz oyun yine zamana dayalı.

Sanal bisiklet yarışını kaçırmayın

16 sa. önce eklendi

Masa üstü modundaki tarayıcılardan oynanan oyunda giriş yaptıktan sonra iki moddan birisini seçiyorsunuz. Blitz modu 5 kişiye kadar oynanırken Squabble Royale modu ise 99 kişiye kadar oynanabiliyor.

Oyuncu 6 tahmin hakkını en verimli şekilde kullanarak HP seviyesini düşürmemek zorunda. Zaman ilerledikçe düşen HP seviyesini doğru harflerle arttırabiliyorsunuz. Böylece en yakın tahminleri yapanlar kazanıyor.

Oyuncular mevcut bir oturuma otomatik katılabileceği gibi kendi oturumunu oluşturarak kodunu verebiliyor veya arkadaşının kodu ile oturuma katılıyor. Biraz Among Us tarzı bir sistem var. Oyun halen beta sürecinde.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Squabble ile arkadaşlarınıza karşı Wordle oynayın

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar